У Шокіна скаржаться, що Печерський суд гальмує заочний процес проти Арбузова

Печерський райсуд Києва уже півроку не задовольняє клопотання Генпрокуратури щодо початку заочного процесу проти колишнього голови НБУ Сергія Арбузова
Depo.Влада
23 грудня 2015 15:47
ФОТО: depo.ua

Про це  на брифінгу повідомив Владислав Куценко, передає depo.ua

"Після оголошення Арбузова у міжнародний розшук ГПУ ініціювала процедуру заочного розслідування і звернулася з відповідним клопотанням до суду ще у травні 2015 року. По сьогоднішній день суд не прийняв рішення про задоволення нашого клопотання і ми не можемо розпочати заочний процес щодо Арбузова", -  сказав він.

За його словами, подібні клопотання задоволено щодо Богатирьової, Ігнатова, Януковича, а незадоволеними залишаються клопотання щодо Арбузова і Клименка.

"Дії суду викликають у нас багато питань. Ми звертались до керівництва Печерського суду  з приводу прискорення розгляду нашого клопотання, наголошували на актуальності моменту, але як сторона захисту і поведінка суддів викликає багато питань. Сторона захисту зловживає своїми процесуальними правами (оголошують відводи суддям, просять перенесення справи). Останнє клопотяння про відвід судді суд розглядає уже три місяці. ГПУ зробила все, щоб розслідувати цю справу, але суди призупиняють", -  сказав Куценко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: ГПУ, Арбузов