У Шокіна шукають два бомбардувальники, які "зникли" за часів Януковича

Генеральна прокуратура України з'ясовує, кому поплічники колишнього президента-втікача України Віктора Януковича продали два стратегічних бомбардувальники ТУ-95 МС, здатних нести ядерну зброю
Depo.Влада
18 серпня 2015 10:20
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду Києва, розміщеній у Єдиному реєстрі судових рішень, пише depo.ua з посиланням на Першу інстанцію.

Зазначається, що ГПУ отримала дозвіл суду на обшуки всіх приміщень і майданчиків концерну "Укроборонпром", держпідприємства "Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП", а також доступ до документації, що знаходиться в Центрі обліку надлишкового військового майна Збройних Сил України.

Санкція надана в рамках розслідування кримінального злочину, пов'язаного з незаконним відчуженням майна Міноборони - літаків ТУ-95МС 1987 року випуску (заводські номери +100211732386 і 1000212733144).

Генпрокуратура  також шукає комплектуючі до літаків, техдокументацію та інші документи, пов'язані з реалізацією, оглядом, оцінкою, ремонтом, розукомплектуванням, зберіганням, оплатою послуг і транспортуванням зазначених бомбардувальників.

За попередньою інформацією, літаки могли бути реалізовані в другій половині 2013 року - січні 2014 року. На це вказує датування документів, якими цікавиться прокуратура.

Більше новин України читайте у розділі Влада.depo.ua.