У російському суді "провину" Савченко "викривають" за виразом обличчя

В суді над українською льотчицею Надією Савченко у російському Донецьку обвинувачування зачитувало результати "психологічної і лінгвістичної" експертиз, які нібито доводять її вину
Depo.Влада
3 листопада 2015 18:32
ФОТО: depo.ua

Про це розповів адвокат Ілля Новіков, передає depo.ua з посиланням на Еспресо.TV.

Зокрема, були зачитані висновки так званих психологічного і лінгвістичного аналізів відеозапису із допитом Савченко.

З їхньою допомогою прокурори намагалися довести, що  Савченко зізналася, що була наводчицею вогню, про що нібито свідчив її вираз обличчя під час допиту.

"Під час лінгвістичного і психологічного аналізу були знайдені ознаки здійснення Савченко Н.В. функцій коригувальника (наводчика). За результатом лінгвістичного дослідження було встановлено, що Савченко Н.В. зізналася у здійснені "роботи наводчика" , - йдеться в матеріалах обвинувачення.

"Це така екзотика, коли два спеціаліста - психолог і лінгвіст - одночасно дивляться запис допиту Савченко, який проводив російський слідчий, і пишуть висновок, що за результатом допиту можна угледіти психологічні ознаки того, що Савченко зізналася у тому, що робила роботу наводчика. Це те, чого не було до і, сподіваюся, не буде після", - сказав Новіков.

При цьому юрист підкреслив, що жодної сертифікації для подібних спеціалістів і досліджень у Росії немає.

Суд над Савченко відклали до наступного понеділка, 9 листопада. 

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" минулого літа потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Їй загрожує до 25 років ув'язнення

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада