У Раді розсекретять документи спецслужб про окупацію Криму

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки й оборони оприлюднить на наступному засіданні розсекречені документи українських служб і відомств про російську окупацію Криму
Depo.Влада
5 лютого 2016 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання комітету заявив його голова Сергій Пашинський, повідомляє depo.ua.

"Наш комітет виступив з ініціативою розсекретити документи того періоду. На сьогоднішній день компетентними службами (рішення, – ред.) ухвалене, і на наступному комітеті ми представимо для вивчення документи засідань РНБО, доповіді прикордонників, доповідні розвідданих служби розвідки", – повідомив Пашинський.

Водночас представник Служби безпеки України повідомив, що в той період в Криму працювало 2,3 тис. штатних співробітників СБУ. Після анексії Криму на материкову частину України повернулися лише 215 осіб.

"Тобто, 90% співробітників СБУ – це були або агенти ФСБ, або ті, хто "співчували" (Росії та анексії півострова, – ред.)", - уточнив він.

А головний військовий прокурор України Анатолій Матіос поінформував, що станом на 26-27 лютого 2014 року на території Криму було 20 320 тис. українських військовослужбовців. З цього числа на материкову частину України перебазувалося 6 тис. військовослужбовців.

Нагадаємо, Росія анексувала Криму у березні 2014 року після псевдореферендуму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада