У Путіна кажуть, що доля "нормандського обіду" з’ясується за два дні

Лідери країн "нормандської четвірки" - України, Росії, Франції та Німеччини - визначаться щодо зустрічі 19 жовтня у найближчі два дні
Depo.Влада
13 жовтня 2016 17:39
ФОТО: depo.ua

Про це сказав помічник президента Росії Юрій Ушаков, передає Depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Німецькими колегами  запропоновано провести 19 жовтня неформальний обід за участю лідерів нормандського формату, ця пропозиція ще залишається на столі, але її реалізація залежить від того, наскільки вдасться до цього можливого саміту домовитися про конкретний прогрес у справі врегулювання (конфлікту в Україні - ред.)", - зазначив Ушаков.

Він пояснив, що питаннями досягнення врегулювання безпосередньо будуть займатися помічники лідерів "четвірки" на зустрічі в Мінську.

"Подивимося, які результати вони зможуть доповісти лідерам, і після цього буде вирішуватися питання, чи проводити зустріч 19 жовтня або її перенести на більш пізній час", - сказав помічник Путіна.

Нагадаємо, 11 жовтня канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що готова прийняти лідерів Росії, Франції та України за столом переговорів у Берліні. Темою обговорення мала бути дорожня карта виконання Мінських угод. А сьогодні ЗМІ повідомили, що Путін нікуди не поїде, бо його начебто не запрошували

Згодом в Кремлі заявили, що саміт лідерів "нормандської четвірки" може відбутися 19 жовтня лише за умови успішних попередніх консультацій експертів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада