У Порошенка розповіли про чотири вектори реформування України

Україна наближається до стандартів Європейського Союзу за чотирма напрямками. Для цього їй потрібно реалізувати 62 реформи
Depo.Влада
27 вересня 2014 11:25
ФОТО: depo.ua
У Порошенка розповіли про чотири вектори реформування України
У Порошенка розповіли про чотири вектори реформування України

Про це в ефірі програми «Шустер LIVE» заявив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків, коментуючи реалізацію програми розвитку України «Стратегія 2020», передає ДеПо з посиланням на Gazeta.ua.

«Ми рухаємося туди в чотирьох векторах», - зазначив Шимків.

Він уточнив, що перший вектор стосується розвитку економіки, інфраструктури та інвестицій.

«Вектор другий - це безпека. Але безпека не тільки країни, а й людини, бізнесу, майбутнього», - підкреслив представник АП.

Третій вектор, за його словами, спрямований на підвищення рівня відповідальності перед суспільством, відповідальності громад та на розвиток регіонів. «Це і охорона здоров'я, і освіта», - уточнив Шимків.

Водночас четвертий вектор, за його інформацією, полягає в підтримці національної гордості. «Це наші вчені, наш кінематограф, наші спортсмени, наші таланти. Ми повинні стати країною, яка не просто продукує таланти, а й запрошує таланти», - заявив чиновник.

Таким чином, Україні слід провести ще 62 реформи, підсумував Шимків.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко під час прес-конференції назвав вісім пріоритетних напрямків у реформуванні української влади та суспільства.