У Порошенка вимагають, щоб СБУ взялася за сепаратистів Закарпаття

У "Європейській Солідарності" просять Службу безпеки України та Раду нацбезпеки й оборони України зробити все можливе, щоб запобігти сепаратистським настроям на заході України на тлі обговорення президентом Чехії Мілошем Земаном з русинами "більшу автономію" Закарпаття

Про це заявила нардепка від "Європейської Солідарності" Софія Федина з трибуни парламенту, передає Depo.ua.

"Наголошу ще на одній жахливій події, яка відбулася вчора і загрожує безпеці Україні. Президент Чехії Мілош Земан прийняв делегацію "Світової ради підкарпатських русинів" і вони обговорювали більшу автономію українського Закарпаття. Ця організація має прямі контакти з Росією, яка використовує її для дестабілізації ситуації на заході України. Я прошу Службу безпеки України, Раду нацбезпеки й оборони України зробити все можливе, щоб запобігти сепаратистським настроям на заході України", – сказала Федина.

Нагадаємо, президент Чехії Мілош Земан прийняв делегацію "Світової ради підкарпатських русинів" і обговорив "більшу автономію" Закарпаття. До делегації увійшли лідери організації, яка нарікає на утиски русинів в Україні, деякі зі співрозмовників Земана також відомі тісними контактами на Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook