У Порошенка хочуть бачити генпрокурором Столярчука, - Лещенко

Адміністрація президента розпочала кампанію за призначення генпрокурором заступника нинішнього голови відомства Юрія Столярчука
Depo.Влада
25 березня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав депутат від БПП Сергій Лещенко, передає depo.ua.

"Останніми днями з'явився новий кандидат на посаду – заступник Шокіна Юрій Столярчук. Піарники Банкової вже почали вкидати меседжі в пресу. Ключова теза – саме Столярчук розслідував справу Гонгадзе. Оскільки похорон Гонгадзе сколихнув країну, то цей факт по повній використовують для розкрутки Столярчука. Це – вершина цинізму!" – вважає Лещенко.

Депутат вважає розслідування Столярчуком справи Гонгадзе недостатнім доказом професійності прокурора.

"Не применшуючи заслуг Столярчука в 2002-2003 роках, хочу запитати: а що зроблено для виявлення замовників убивства в 2015-му? За рік, коли Шокін призначив Столярчука керівником усього слідства в Генпрокуратурі? Саме в його підпорядкуванні перебуває Головне слідче управління та його підрозділ – Управління з розслідування особливо важливих справ, де і перебуває справа Гонгадзе", – написав він.

Лещенко вважає, що президент Петро Порошенко збирається всіх "поставити перед фактом та змусити голосувати за це призначення в пакеті з дерибаном політичних посад в уряді".

Президент Порошенко продовжує мовчати щодо того, кого буде внесено на посаду генпрокурора. Знову всіх збираються постави...

Опубліковано Сергієм Лещенком 25 березень 2016 р.

Нагадаємо, що наступного тижня очікується звільнення Шокіна Верховною Радою.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада