У Порошенка бояться, що частина коаліційної угоди пропаде: 61% завдань досі на папері

На сьогодні не виконано 61% положень коаліційної угоди, а деякі завдання можуть залишитися на папері

Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків на брифінгу після засідання Національної ради реформ, передає depo.ua.

"На сьогодні ми бачимо таку статистику, що завдання з терміном виконання на кінець травня по коаліційній угоді становлять 61% - не виконані, а 39% - виконані. Якщо ми подивимося, як це виглядатиме на кінець грудня і взагалі на цю дію коаліційної угоди, то ми побачимо, що є імовірність і ризик, що деякі положення коаліційної угоди можуть бути невиконані", - сказав Шимків.

За його словами, кожна реформа має відповідальну за неї особу, а також чіткий графік виконання.
А повільність виконання деяких реформ може бути обумовлена виконанням дрібних і малоефективних заходів.

"Головна проблема виконання заходів з реалізації реформ - відсутність людей, які несуть персональну відповідальність за кожен окремий захід, оскільки у нас є відповідальність загалом за реформи, але є багато питань, які не входять у перелік 18 реформ і також потребують реформування", - пояснив Шимків.

Він додав, що Нацрада з реформ запропонувала парламенту і уряду визначити відповідального за кожну конкретну реформу в межах коаліційної угоди.

Нагадаємо, що, за даними Шимківа на кінець березня, з 290 зобов'язань, прописаних у коаліційній угоді, було виконано лише 15, або 5,2%.