У Порошенка бояться, що частина коаліційної угоди пропаде: 61% завдань досі на папері

На сьогодні не виконано 61% положень коаліційної угоди, а деякі завдання можуть залишитися на папері
Depo.Влада
24 червня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків на брифінгу після засідання Національної ради реформ, передає depo.ua.

"На сьогодні ми бачимо таку статистику, що завдання з терміном виконання на кінець травня по коаліційній угоді становлять 61% - не виконані, а 39% - виконані. Якщо ми подивимося, як це виглядатиме на кінець грудня і взагалі на цю дію коаліційної угоди, то ми побачимо, що є імовірність і ризик, що деякі положення коаліційної угоди можуть бути невиконані", - сказав Шимків.

За його словами, кожна реформа має відповідальну за неї особу, а також чіткий графік виконання.
А повільність виконання деяких реформ може бути обумовлена виконанням дрібних і малоефективних заходів.

"Головна проблема виконання заходів з реалізації реформ - відсутність людей, які несуть персональну відповідальність за кожен окремий захід, оскільки у нас є відповідальність загалом за реформи, але є багато питань, які не входять у перелік 18 реформ і також потребують реформування", - пояснив Шимків.

Він додав, що Нацрада з реформ запропонувала парламенту і уряду визначити відповідального за кожну конкретну реформу в межах коаліційної угоди.

Нагадаємо, що, за даними Шимківа на кінець березня, з 290 зобов'язань, прописаних у коаліційній угоді, було виконано лише 15, або 5,2%.