У Полторака "повісили" на Петренка затримку за виплатою "бойової тисячі"

Виплата бойових винагород учасникам антитерористичної операції тимчасово призупинена, тому що відповідний наказ міністра оборони Степана Полторака досі погоджується в Міністерстві юстиції
Depo.Влада
15 лютого 2016 16:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ, передає depo.ua.

"Наразі підготовлений новий наказ міністра оборони №67 від 10.02.2016 щодо виплати бойових винагород. Наказ уже погоджений у Міністерстві фінансів, Міністерстві праці та перебуває на погодженні в Міністерстві юстиції. Це стандартна процедура для подібних нормативних документів", - йдеться повідомленні.

У Генштабі пояснили, навіщо розроблявся новий наказ.

"20 січня 2016 року Кабінет міністрів видав постанову №18, згідно з якою порядок виплати винагороди військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, НГУ та інших силових відомств визначають керівники відповідних інституцій. На виконання цієї постанови і підготовлений наказ міністра оборони. Крім того, це дасть змогу виправити низку недоліків в механізмі нарахування бойових винагород, які існували раніше", - запевнили в Генштабі.

Після погодження в Мін’юсті, який очолює Павло Петренко, наказ буде оприлюднено на офіційному сайті Міністерства оборони разом із роз’ясненнями щодо нового порядку виплат.

У Генштабі наголошують, що після погодження наказу всі винагороди за минулі бої буде виплачено вже за новим порядком.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада