У Пенсійному фонді підказали Азарову, як повернути українську пенсію

Виплату пенсії екс-прем'єру України Миколі Азарову було припинено в березні 2015 року і не поки вона не поновлювалася
Depo.Влада
23 вересня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший заступник голови правління Пенсійного фонду Микола Шамбір, передає depo.ua з посиланням на "112 ua".

"Припинена була виплата в березні місяці минулого року... Коли він отримував особисто, я сказати не можу, тому що виплата здійснювалася через банк і, відповідно, банк видавав пенсію людині", – сказав Шамбір.

За його словами, Азаров "міг отримувати пенсію особисто, або за дорученням".

На запитання, яким чином можуть бути поновлені виплати, представник Пенсійного фонду відповів: "Після подачі заяви особисто людиною. Тільки особисто", – підкреслив Шамбір.

Щодо судового рішення про розпорядження Пенсійному фонду розглянути питання відновлення виплати Азарову, Шамбір зазначив наступне:

"Суд зобов'язав нас розглянути заяву і прийняти рішення по суті. Ми зараз оскаржили поки що це рішення суду. Поки йде судовий процес".

У той же час, розмір пенсії Азарова Шамбір не назвав, пославшись на те, що "сума пенсії – це конфіденційна інформація".

Він також підтвердив, що пенсія екс-президенту Віктору Януковичу не нараховується.

Нагадаємо, що 8 вересня віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомив, що Подільський районний суд міста Києва нібито зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії Миколі Азарову. Однак в самому суді згодом спростували цю інформацію

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада