Суд постановив відновити виплату пенсії Азарову (ДОКУМЕНТ)

Подільський районний суд міста Києва зобов'язав Пенсійний фонд України відновити нарахування та виплату пенсії екс-прем'єр-міністру Миколі Азарову
Depo.Влада
8 вересня 2016 10:53
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає depo.ua.

"Доповідаю громаді: Подільський районний суд міста Києва зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії Миколі Азарову. Нагадаю, що ми припинили нараховувати і виплачувати йому пенсію ще на початку 2015 року. Чекаємо аналогічного рішення українських судів по Януковичу та Пшонці?" – написав Розенко, оприлюднивши копію відповідного рішення суду.

"Я категорично проти таких рішень! Позиція залишається незмінною: колишні очільники режиму Януковича не будуть отримувати пенсійні виплати від нашої держави! Тому апеляція Пенсійним фондом України до Київського апеляційного суду вже подана. Звертаюсь до громадськості та ЗМІ взяти під особливий контроль судові засідання у цій справі", - додав віце-прем'єр.

Суд постановив відновити виплату пенсії Азарову (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Суд постановив відновити виплату пенсії Азарову (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Суд постановив відновити виплату пенсії Азарову (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Нагадаємо, рішенням суду від 4 березня Апеляційний суд Києва виніс рішення про розблокування пенсійного рахунку колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова

При цьому міністр соціальної політики Павло Розенко запевнив, що пенсія Азарову нараховуватися і виплачуватися не буде, а суд лише поновив йому рахунок у банку.

Пізніше на рахунок було накладено повторний арешт.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада