У ПАРЄ посилився тиск на Україну щодо виборів на Донбасі, – Ар'єв

У ПАРЄ посилилася політика тиску на Україну в частині виборів на Донбасі
Depo.Влада
24 червня 2016 19:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат від БПП, делегат ПАРЄ Володимир Ар'єв, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Вважати його (Бюро ПАРЄ, – ред.) однозначно представницьким органом Асамблеї не можливо, тим більше, що ця декларація, яка була прийнята на засіданні бюро, насправді з'явилася майже ні звідки. Вона абсолютно не відображала ніяких речей, які були під час дебатів у середу, і це обурило і мене, і представника групи консерваторів, представника британської делегації. Ми намагалися зробити поправки до цього тексту, який говорив про загальні цінності в Асамблеї і РФ. Однак ці поправки не були прийняті, тому, на знак протесту, я і представник Великобританії вийшли із залу, де проходило Бюро", – сказав Ар'єв.

Він додав: "Крім того, я бачу, що почалася політика тиску на Україну, щоб Україна прийняла закон про вибори на Донбасі, і деякі західні країни, багато західних країн, вимагають, щоб ми просто прийняли, і позбутися цього головного болю".

Крім того, нардеп вважає, що судячи з того, як декларація з'явилася, – це елемент тиску на Україну.

"Я бачу, що головними лобістами прискорення питання виборів на Донбасі є Франція і Німеччина, і це вже просто стає очевидним і, фактично, не прикритим", – пояснив делегат ПАРЄ.

На думку Ар'єва, ЄС найближчим часом не буде тиснути на Росію, у неї тепер повно внутрішніх проблем.

"Щодо виходу Великобританії з ЄС, я вам можу сказати, що наслідки, по-перше, ми відійдемо на другий план разом з питанням Росії, і ніхто найближчим часом не захоче якось додатково тиснути на Росію, там і внутрішніх проблем багато. Це безпосередньо може вплинути на питання безвізового режиму, який і так відкладається, його може бути відкладено і надалі. Зараз будь-які подразнюючі рішення, а безвізовий режим, на тлі міграційної кризи, вони будуть намагатися відкласти".

Нагадаємо, у ПАРЄ заговорили про можливість повернення до асамблеї російської делегації після виборів та оновлення Держдуми Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ