У п’ятницю в 60 країнах зупинятимуть агресивного Путіна

У п’ятницю, 14 жовтня, в багатьох країнах Європейського союзу, США, Канаді відбудуться громадські акції на підтримку України під гаслом "Стоп, Путін! Стоп війна!"
Depo.Влада
10 жовтня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua

Учасники протесту планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на Сході України, повідомила в ефірі "5 каналу" куратор акції в Україні Олена Живко, передає Depo.ua.

"Акція стартує по всьому світу, цього разу вона буде проходити більш як у 60 країнах світу. Особливість цієї акції полягає в тому, що вона зорганізована українцями, які проживають у всьому світі, - вона не проводиться жодною партією, жодною організацією - це просто всі небайдужі українці у всьому світі зорганізувалися і виступили проти війни в Україні", - зазначила координатор акції #StopPutinsWarInUkraine.

У Європі першим стартує Рим, а в Україні - Київ, де учасники зберуться о 14:00 біля будівлі російського посольства. Долучитися до акції може кожен охочий.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада