У МВС запевняють, що Інтерпол досі шукає Іванющенка

У МВС заявляють, що Юрія Іванющенка не знімали з розшуку, а в базах Інтерполу змінили його статус на розшук з метою встановлення місця його перебування
Depo.Влада
7 червня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Іванющенко перебуває у міжнародному розшуку Інтерполу з метою встановлення його місцезнаходження, тому що на даний час відсутнє рішення українського суду про затримання цього громадянина", - сказав він.

"Це свідчить про те, що тільки-но цей громадянин з'явиться десь, то одразу це стане відомо Інтерполу і каналами Інтерполу це стане відомо українському бюро Інтерполу", - додав він.

"Після цього бюро Інтерполу поінформує про це орган, який веде цю справу, тобто Генпрокуратуру. І якщо з'явиться рішення суду України про затримання цього громадянина, українське бюро Інтерполу миттєво передає цю інформацію своїми каналами для прийняття відповідного рішення", - додав Шевченко.

Він додав, що таким чином українське бюро Інтерполу є "координатором передачі інформації".

Нагадаємо, сьогодні народний депутат Сергій Лещенко заявив, що Інтепорл зняв з міжнародного розшуку близького соратника екс-президента Віктора Януковича Юрія Іванющенка.

Журналіст Юрій Бутусов також раніше повідомляв, що за рішенням Дніпровського суду Києва Іванющенко знятий з карти розшуку і затримання Інтерполу

7 квітня Генеральна прокуратура видала нову постанову про розшук Іванющенка.

Як відомо, 1 квітня Дніпровський суд Києва скасував розшук соратника Януковича – олігарха Юрія Іванющенка: рішення ухвалив суддя Микола Чаус, який скасував розшук Іванющенка та санкцію на його доправлення під вартою для обрання запобіжного заходу.

Як повідомлялось 17 травня, слідчі Генпрокуратури так і не отримали відповіді від Інтерполу з приводу того, чи перебуває в міжнародному розшуку екс-регіонал Юрій Іванющенко, якого нещодавно ГПУ повторно оголосила в розшук. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада