Лещенко: Суддя Корбана скасував розшук Іванющенка

Дніпровський суд Києва у п'ятницю вранці скасував розшук соратника Януковича – олігарха Юрія Іванющенка, відомого під прізвиськом Юра Єнакіївський
Depo.Влада
1 квітня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав депутат від БПП Сергій Лещенко, передає depo.ua.

За його словами, рішення прийняв суддя Микола Чаус, відомий за справою Корбана.

"У п'ятницю вранці "суддя за викликом" Чаус прийняв рішення в інтересах найближчого соратника Януковича Юри Єнакіївського. Він скасував розшук Юрія Іванющенка. Також він скасував санкцію на доставку його під вартою для обрання запобіжного заходу. Це той самий суддя Чаус з Дніпровського районного суду Києва, який відомий всій країні з обрання запобіжного заходу Корбана", - написав Лещенко.

За його словами, місяць тому було чергове клопотання адвокатів Іванющенко в Печерський суд про поновлення слідства, зняття з розшуку та скасування постанови про затримання.

"Після чого адвокати незаконно заявили відвід всьому складу Печерського суду, і апеляційний суд визначив, що справа буде слухатися в Дніпровському суді Києва. І на наступний день після перенесення до Дніпровського суду, це справа зовсім "випадково" потрапило одіозному судді Чаусу, який призначив розгляд скарги на той же день. Як виявилося - не дарма. Чаус скасував розшук Іванющенко. Після набрання рішенням законної сили Юра Єнакіївський зможе нарешті виїхати з московського ув'язнення до своєї сім'ї в Монако", - написав депутат.

Ну что же, новое "днище" не заставило себя ждать! В пятницу утром "судья по вызову" Чаус принял решение в интересах ближ...

Опубліковано Сергієм Лещенком 1 квітня 2016 р.

Нагадаємо, сьогодні у Генпрокуратурі України спростували інформацію про закриття справи щодо колишнього народного депутата Юрія Іванющенка, інформація про що з'явилася в лютому. 

Зазначимо, що Іванющенку інкримінували незаконне збагачення на 72 млн швейцарських франків та організацію заволодіння 170 млн грн державних коштів, отриманих Україною від продажу квот Японії на викиди парникових газів згідно з Кіотським протоколом.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада