У Мінздраві визначилися з партнерами у держзакупівлях

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило перелік міжнародних організацій, з якими буде співпрацювати у сфері державних закупівель
Depo.Влада
5 серпня 2015 20:29
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції в середу заявив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, повідомляє depo.ua з посианням на "Укрінформу".

"Нашими партнерами будуть усі організації ООН - Програма розвитку ООН, ЮНІСЕФ, усі організації, які входять у родину ООН. І друге агентство, з яким ми збираємося працювати по закупках, - агентство Crown Agents, що представляє Велику Британію і працює з урядами багатьох країн", - сказав Квіташвілі.

Міністр переконаний, що ця співпраця допоможе побудувати систему держзакупівель, яка працюватиме не один рік.

"Це не одноразова програма, а багаторічна кооперація з міністерством, урядом. Це технічна, експертна допомога у визначенні (лікарських. - ред.) номенклатур у майбутньому, допомога з проведенням торгів, і, що найголовніше, правильний розподіл тих матеріалів та медикаментів, які будуть закуплені", - сказав Квіташвілі.

Водночас він наголосив, що міжнародні закупівлі не виключають участі місцевих виробників: "Для нас потрібно найкраще співвідношення ціни та якості. І якщо українська компанія може це забезпечити, то вона має всі права (на участь у тендерах. - ред.)".

Як додав заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець, експерти МОЗ визначили програми, за якими відбудуться державні закупівлі у 2015 році.

"Ми керувалися нагальною необхідністю покрити потреби та програмою імунізації, де в нас є надійний партнер - ЮНІСЕФ. Так само ці програми мають чутливе соціальне значення, зокрема дитяча онкологія та онкогематологія. І, звичайно, ключові програми в забезпеченні громадського здоров'я, такі як програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу", - зазначив він.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Мітки: закупівлі