У Мінську пропонували обговорювати політичні питання щотижня, – "ДНР"

Сьогодні у Мінську координатор робочої підгрупи з політичних питань П'єр Морель запропонував проводити її переговори щотижня
Depo.Влада
23 червня 2015 21:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив Денис Пушилін - представник самопроголошеної "Донецької народної республіки" на переговорах Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) з урегулювання ситуації на Донбасі, передає depo.ua з посиланням на сепаратистське "Донецкое агентство новостей".

"На жаль, динаміка переговорного процесу слабка, проте є розуміння в необхідності інтенсифікації роботи над політичними питаннями. У зв'язку з цим координатор політичної підгрупи П'єр Морель запропонував учасникам підгрупи зустрічатися щотижня", - сказав Пушилін.

За його словами, також "є розуміння з питання відновлення порушеного в результаті бойових дій водопостачання".

Нагадаємо, що в рамках 5 раунду тристоронніх переговорів у Мінську сьогодні,  кілька годин тому, відбулися зустрічі трьох профільних підгруп контактної групи з економічних, політичних і гуманітарних питань. Переговори підгрупи з питань безпеки відкладені у зв'язку з підготовкою проекту угоди про відвід озброєнь. Зокрема, обговорювалися питання пошуку Червоним Хрестом зниклих безвісти на Донбасі, українських бранців у тюрмах Росії і 31-й "гумконвой".

А зустріч Тристоронньої контактної групи завершилася нещодавно.  В ОБСЄ зазначили, що 5 раунд переговорів був складним. Зокрема, обговорювали вибори і особливий статус Донбасу.