У МАУ просять Росію не запроваджувати "дзеркальні" санкції

"Міжнародні авіалінії України" не сприймають можливі "дзеркальні заходи" з боку РФ проти українських авіакомпаній, які нічого не порушували
Depo.Влада
28 вересня 2015 18:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-секретар компанії Євгенія Сацька, коментуючи заборону, накладену на польоти російських авіакомпаній в Україну в рамках санкцій, передає depo.ua.

"Необхідно заявити, що, на відміну від двох названих у списку санкцій російських авіакомпаній, МАУ ніколи не порушувала законодавство РФ. Більш того, МАУ вже більше року страждає від санкцій, введених Російською Федерацією, які полягають у забороні прольоту повітряного простору РФ з посиланням на технічні причини, що призвело до значного збільшення протяжності цілого ряду маршрутів МАУ і фінансових втрат близько $6 млн на рік", - відзначили в компанії.

У МАУ нагадали, що крім тих російських авіакомпаній, які потрапили до списку санкцій, у РФ є багато інших, які можуть літати в Україну.

"А отже, і українські авіакомпанії, які нічого не порушували, теж мають повне право виконувати польоти в РФ. Ми не розуміємо і не приймаємо можливі "дзеркальні заходи" з боку РФ стосовно українських авіакомпаній, які нічого не порушували", заявили в МАУ.

Такі заходи з боку Росії, на думку авіакомпанії, можуть спровокувати крок з боку України аж до повної заборони всім російським авіакомпаніям виконувати польоти в Україну.

Нагадаємо, з 25 вересня Кабінет міністрів заборонив російським авіакомпаніям польоти в Україну. Мова зокрема йде про заборони для "Аерофлоту" і "Трансаеро". 

Пізніше глава російського уряду Дмитро Медведєв доручив розглянути введення санкцій відносно України слідом за тим, як Київ ввів обмеження для авіакомпаній Росії.

Більше новин України читайте на Життя.depo.ua.