У Маріуполі бюлетені передрукують в іншій друкарні, - Шкіряк

Міська виборча комісія Маріуполя проголосувала за передрук бюлетенів в іншій друкарні
Depo.Влада
23 жовтня 2015 23:13
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав радник міністра МВС Зорян Шкіряк, повідомляє depo.ua.

"Міська виборча комісія Маріуполя проголосувала за передрук бюлетенів в іншій друкарні. Це добре. Ніби компроміс і з'явилася надія все-таки провести вибори. Але вони не проголосували за визнання старих бюлетенів недійсними! Отже, "гойдалки" продовжаться", - написав він.

При цьому він уточнив, що "часу для організації самого процесу голосування практично вже немає".

"Навіть при найкращому розвитку ситуації, членам виборчих комісій доведеться працювати цілодобово тільки для того, щоб проштампувати всі бюлетені, а їх майже 700 тисяч. Про все інше, в тому числі і можливі конфлікти між членами ДВК тепер вже дільничних комісій, я вже мовчу. Весело", - уточнив він.

Шкіряк також зазначив, що на його особисте переконання, "провести тут прозорі, чесні і адекватні вибори буде вже неможливо".

"Занадто далеко все зайшло. І яким би не був результат, незадоволена сторона провокує конфлікт в Маріуполі і після підрахунку. Переможений не визнає поразку. Висновки кожен зробить сам: що, кому і навіщо? Ось таку "петрушку" ми отримали. Зрештою, почекаємо. При будь-яких обставин, підрозділи МВС гідно виконають всі покладені на них функції: забезпечать охорону громадського порядку і неприпустимо провокацій", - резюмував він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада