У Луценка пояснили, чому відкликали подання щодо судді Лазюка

Вища кваліфікаційна комісія суддів не продовжила відсторонення судді Дзержинського райсуду Харкова Сергія Лазюка, оскільки він не з'явився 11 травня на розгляд клопотання ГПУ про його відсторонення
Depo.Влада
15 червня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у довідці щодо кримінального провадження, наданій "Українській правді" прес-секретарем генпрокурора Юрія Луценка Ларисою Сарган, передає depo.ua.

У документі йдеться, що "за таких обставин, Генеральним прокурором відкликано згадане клопотання про продовження строку відсторонення Лазюка С.В. від посади".
У той же час у відомстві додали, що 15 червня ГПУ внесла в комісію нове клопотання про відсторонення Лазюка від посади судді.

"Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вживаються заходи для повного і швидкого розгляду кримінального провадження стосовно Лазюка С.В. в суді", – йдеться у документі.

Нагадаємо, що раніше Вища кваліфікаційна комісія суддів повідомила, що не продовжила відсторонення Лазюка від посади, оскільки генпрокурор відкликав відповідне клопотання.

Суддя Лазюк відомий низкою неоднозначних та скандальних рішень. Взимку 2016 року стало відомо, що його впіймали на хабарі. Після цього він переписав частину майна на дружину.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада