У Лаврова кажуть, що навчання НАТО в Яворові вбивають людей на Донбасі

Департамент інформації і друку МЗС Росії відгукнувся на спільні військові навчання країн-членів НАТО та України
Depo.Влада
20 липня 2015 18:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба міністерства, передає depo.ua.

МЗС Росії заявляє, що спільні військові навчання країн-членів НАТО та збройних сил України, розпочаті 20 липня у Львівській області, "є наочною демонстрацією взятого в Північноатлантичному альянсі провокаційного курсу на беззастережну підтримку політики нинішніх київських властей на Південному Сході України". В результаті такого курсу "в регіоні кожен день продовжують гинути мирні жителі",  - зазначено в тексті.

Далі слідують гучні заяви про важливість дотримання мінських домовленостей і підтримці зусиль з припинення вогню в рамках "нормандського формату". Але незважаючи на це, "в НАТО не тільки не готові визнати помилковість і можливі вибухонебезпечні наслідки проведення таких тренувань, а й суттєво збільшили їх масштаб і кількість задіяних військ в порівнянні з аналогічними навчаннями минулого року", вказується в коментарі.

У коментарі також повідомляється про те, ніби подібні дії "здатні поставити під загрозу зриву намітився прогрес у мирному врегулюванні глибокого внутрішньодержавного кризи в  Україні".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.