У КПУ заявили, що Симоненко сам шукає зустрічі із СБУ

В Комуністичній партії України (КПУ) спростували заяву Служби безпеки України (СБУ) про уникання лідером партії Петром Симоненко контактів зі слідством
Depo.Влада
2 квітня 2015 19:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили depo.ua у прес-службі КПУ.

"Компартія України і її лідер заявляють, що не тільки не "уникають контактів" зі слідством, а навпаки, зацікавлені в тому, щоб дати свідчення і спростувати ту брехню і провокації, які режим організовує проти Компартії і комуністів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у партії, 1 квітня 2015 року Симоненко дізнався про те, що СБУ викликає його на допит 2 квітня з засобів масової інформації. Про це він повідомив в інтерв'ю "112 каналу", радіо "Свобода", телеканалу "Гамма". В тому числі його відеозаяву опубліковано на сайті КПУ.

"До 22:00 1 квітня лідер КПУ чекав офіційного запрошення від слідчого на своєму робочому місці, але так і не дочекався", - відзначили в прес-службі партії.

У КПУ повідомили, що сьогодні, 2 квітня, у Симоненка були заплановані зустрічі, тому через свого адвоката він зв'язався зі слідчим СБУ і погодив зустріч на завтра, 3 квітня, в офісі Компартії.

Також у КПУ заявили, що інша заява речника СБУ Олени Гитлянскої про те, що затримані вчора в Одесі, які зізналися у вчиненні 10 терактів, нібито є комуністами також є неправдивою.

"Компартія не причетна до терактів і діє виключно в рамках Конституції України, норм міжнародного права, ратифікованих Україною, та у відповідності з положеннями Всесвітньої Декларації прав людини", - підкреслили в КПУ.

Нагадаємо, раніше сьогодні речниця СБУ Олена Гітлянська повідомила, що анонсований на сьогодні допит лідера КПУ Петра Симоненка не відбувся, оскільки слідчі СБУ не змогли вручити йому повістку.