У Карабаху заявили про 300 вбитих і тисячу поранених азербайджанських солдатів

У невизнаній Нагірно-Карабаській республіці заявили про "безпрецедентно великі втрати" азербайджанської армії під час загострення військового конфлікту на вихідних
Depo.Влада
4 квітня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua

За даними джерел агентства INTERFAX.RU у силових структурах "НКР", в зоні карабаського конфлікту тривають запеклі бої, найбільш кровопролитні - на північно-східному і південно-східному напрямках, передає depo.ua.

"Кількість убитих азербайджанських солдатів вже становить близько 300 осіб, поранених - за тисячу, підбито не менше 20 танків", -  стверджує джерело.

В Азербайджані раніше підтвердили загибель трьох військовослужбовців в Нагірному Карабасі.

Нагадаємо, що станом на вечрі 3 квітня Міністерство оборони невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки заявлило про 21 загиблого азербайджанського військовослужбовця під бойових зіткнень в Мартакертскому районі.

Ситуація в зоні карабаського конфлікту різко загострилася в ніч на суботу. Почалися бойові дії із застосуванням авіації і артилерії. Сторони звинуватили один одного в порушенні перемир'я на лінії зіткнення.

У неділю Азербайджан повідомив про рішення в односторонньому порядку припинити військові дії. Однак і в Єревані, і в Степанакерті ("столиця невизнаного Нагірного Карабаху) зазначили, що бої тривають. У НКР стверджують, що готові "піти назустріч і обговорити пропозицію про припинення вогню в контексті відновлення колишніх позицій".

Сторони конфлікту заявляють про значні втрати противника під час боїв і обмежені власні втрати.