У Херсоні відкриють медіа-центр для кримських журналістів

Мінінформполітики України та представництво президента України в Криму підтримають проект кримських журналістів про створення медіа-центру в Херсоні
Depo.Влада
8 липня 2015 20:16
ФОТО: depo.ua

Про це стало відомо під час зустрічі радника міністра з питань інформаційної політики Криму Сергія Костинського з постійним представником президента України в Криму Наталією Попович, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Центр має стати медійним хабом між материковою частиною країни і Кримом. Більше того, системна співпраця Міністерства з представництвом створить якісні умови для реалізації кримчанами своїх громадянських прав на материку", - сказав Сергій Костинський.

На зустрічі обговорили можливість виділення декількох приміщень у Херсоні для розміщення Кримського медіа-центру і плани щодо реалізації спільних інформаційних кампаній у Херсонській області, спрямованих на внутрішньо переміщених осіб і кримчан, які тимчасово виїжджають з півострова.

Також була досягнута домовленість про інформаційну підтримку діяльності представництва президента з боку Мінінформполітики України.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua