У ГПУ дізналися, але засекретили місце перебування Чернушенка (ДОКУМЕНТ)

У Генеральній прокуратурі України знають про місце перебування колишнього голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка
Depo.Влада
23 липня 2015 18:14
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у листі-відповідні відомства на запит народного депутата Мустафи Найєма, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"30.06.2015 року Верховною радою надано згоду на затримання та арешт (взяття під варту) Чернушенка А. В., однак до цього часу він залишив постійне місце проживання", - вказано в листі.

Згідно з документом, місце перебування Чернушенка "є таємницею досудового розслідування".

Нагадаємо, що 30 червня Верховна Рада надала дозвіл на затримання і арешт голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який підозрюється в ухваленні завідомо неправдивих рішень.

За даними прокуратури, Чернушенко отримав велику суму хабаря у нарадчій кімнаті за справу, яка навіть не розглядалася по суті.

Крім того,  прокуратура розслідує незаконне втручання службовими особами Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України та постановлення завідомо неправосудних судових рішень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.

Як стало відомо 1 липня, суддя Чернушенко зник.  

А 2 липня 2015 року в порядку ст. 208 КПК України син Антона Чернушенка Дмитро був затриманий як автор скандальних СМС-повідомлень. У них містилися вказівки про прийняття рішень у судових справах, які розглядаються Апеляційним судом міста Києва.

Читайте також: Чернушенко зник, бо всім вигідно керувати судами по СМС

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.