У "Гобліна" обізвали баригами Рішара і Сафіну

Заступник голови окупаційного уряду Криму Дмитро Полонський назвав баригами французького актора П'єра Рішара та італійського тенора Алессандро Сафіну, які відмовилися виступати на півострові
Depo.Влада
29 січня 2016 17:36
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Ленте.ру", передає depo.ua.

"На превеликий жаль, ось ці два артисти (Рішар і Сафіна – ред.), які відмовилися від виступу в Криму, – все-таки, мені здається, вони більше не артисти, а справжнісінькі бариги. Ну, тому що я бачу під цим чіткий, з їх погляду, розрахунок, економічний розрахунок", – вважає Полонський.

Він припустив, що "престарілий" Рішар "ніде, як на території Радянського Союзу, більше не затребуваний".

"Я прекрасно розумію, територія України, що залишилася, з погляду якихось концертів, більш перспективна. Ну, добре, ну дав би він у Криму один концерт, заробив би якісь гроші, а так п'ять-десять концертів дасть в Україні, просто заробить більше грошей", – заявив Полонський.

Також він поставив під сумнів внесок Сафіни в світову культуру.

"Що стосується пана, ось цього оперного співака, який відомий всьому світу тим, що він співає лише одну пісню... тобто більше ніхто не знає, що він заспівав і що він зробив для світової сцени, для світової культури... Ну, послухайте, це такий же барига тільки трохи молодший, знаєте", – заявив чиновник.

Нагадаємо, що Рішар відмовився від поїздки в Крим, де 10 і 11 лютого планувалися його виступу з виставою "П'єр Річард III". А 18 січня міністр культури України В'ячеслав Кириленко заявив про скасування концертів у містах України Сафіни через його заплановані концерти в Криму. Після цього Сафіна скасував свої виступи на анексованому півострові.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад