У голови меджлісу від балу журналістів з Аксьоновим відібрало мову

Голова меджлісу кримських татар Рефат Чубаров не готовий поки коментувати присутність представників кримськотатарського телеканалу ATR на врученні премій «Журналіст року», що влаштовала окупаційна влада Криму
У голови меджлісу від балу журналістів з Аксьоновим відібрало мову
У голови меджлісу від балу журналістів з Аксьоновим відібрало мову

«Я дивлюся за цією дискусією. Я з цього приводу окремо сам висловлюся протягом декількох днів, підготую власну думку», - сказав він depo.ua.

Зазначимо, що Чубарова називають одним з акціонерів ATR.

Водночас заступник генерального директора телеканалу з інформаційної політики Ліля Буджурова, яка була присутня на даному заході, прокоментувала присутність там ATR.

«ATR прийняв з рук влади нагороду. Так, отримав. Причому, з неприхованим задоволенням. Тому що, по-перше, є особлива пікантність в тому, що, залишаючись незалежними й всім незручними, ми отримуємо нагороду з формулюванням «за внесок у розвиток свободи слова». По-друге: якщо журналіст бере інтерв'ю в пеклі, це не означає, що він продав душу дияволові, а репортаж з раю зовсім не гарантує йому видачі за місцем роботи спецодягу з ангельськими крилами. І, нарешті, по-третє і найголовніше. Подобаються нам умови, в яких ми сьогодні працюємо чи ні, але ATR, прийнявши рішення «Ми не підемо. Ми залишаємося в Криму і з кримськими татарами», має як і раніше залишатися професійним телеканалом, тобто вступати в професійні відносини з усіма: і з владою, і з її опозицією», - написала Буджурова на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, днями в окупованому Криму пройшла урочиста церемонія нагородження журналістів - співробітники ЗМІ отримали статуетки «Журналіст року» з рук «голови Криму» Сергія Аксьонова, інших проросійських політиків та чиновників.