У голови меджлісу від балу журналістів з Аксьоновим відібрало мову

Голова меджлісу кримських татар Рефат Чубаров не готовий поки коментувати присутність представників кримськотатарського телеканалу ATR на врученні премій «Журналіст року», що влаштовала окупаційна влада Криму
Depo.Влада
23 грудня 2014 11:19
ФОТО: depo.ua
У голови меджлісу від балу журналістів з Аксьоновим відібрало мову
У голови меджлісу від балу журналістів з Аксьоновим відібрало мову

«Я дивлюся за цією дискусією. Я з цього приводу окремо сам висловлюся протягом декількох днів, підготую власну думку», - сказав він depo.ua.

Зазначимо, що Чубарова називають одним з акціонерів ATR.

Водночас заступник генерального директора телеканалу з інформаційної політики Ліля Буджурова, яка була присутня на даному заході, прокоментувала присутність там ATR.

«ATR прийняв з рук влади нагороду. Так, отримав. Причому, з неприхованим задоволенням. Тому що, по-перше, є особлива пікантність в тому, що, залишаючись незалежними й всім незручними, ми отримуємо нагороду з формулюванням «за внесок у розвиток свободи слова». По-друге: якщо журналіст бере інтерв'ю в пеклі, це не означає, що він продав душу дияволові, а репортаж з раю зовсім не гарантує йому видачі за місцем роботи спецодягу з ангельськими крилами. І, нарешті, по-третє і найголовніше. Подобаються нам умови, в яких ми сьогодні працюємо чи ні, але ATR, прийнявши рішення «Ми не підемо. Ми залишаємося в Криму і з кримськими татарами», має як і раніше залишатися професійним телеканалом, тобто вступати в професійні відносини з усіма: і з владою, і з її опозицією», - написала Буджурова на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, днями в окупованому Криму пройшла урочиста церемонія нагородження журналістів - співробітники ЗМІ отримали статуетки «Журналіст року» з рук «голови Криму» Сергія Аксьонова, інших проросійських політиків та чиновників.