У глави Міноборони України виявили секретний готель

Українські журналісти розповіли про те, що міністр оборони України Степан Полторак разом з сім'єю нібито проживає в готельному комплексі на території військової частини в Києві, побудованому на невідомі гроші і з невідомою метою
Depo.Влада
13 липня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua

Про це, передає depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

"До переїзду в Київ Степан Полторак працював в Харкові. У 2002 році був призначений начальником Академії внутрішніх військ МВС України, нині Національної академії Національної гвардії України. Цим навчальним закладом керував більше 10 років. З 2014 - кар'єра Степана Полторака пішла стрімко вгору: командувач Внутрішніх військ МВС, потім - Національної гвардії України, в результаті став Міністром оборони за рекомендацією Президента України. у жовтні 2014 року парламентарії підтримали кандидатуру Степана Полторака на посаду Міністра оборони ", - нагадують в сюжеті.

"Після призначення Полторака міністром, в інтернеті поширили інформацію, що в звичайній багатоповерхівці на Харківському житловому масиві живе вся його сім'я: дружина - капітан міліції Інна Полторак, син IT-шник - Ігор і невістка. І з'ясувалося, що сусіди давно нікого з родини не бачили. у телефонній розмові Степан Полторак пояснив, що проживає в іншому місці і це пов'язано з його безпекою:

"Я проживаю в іншому місці, з метою безпеки. В моїй Декларації зазначено, де я проживаю і я плачу за оренду гроші. Все це є, договір на оренду квартири. Я проживаю на території військової частини. У мене є договір. Знімаю кімнату і там проживаю. І це пов'язано з безпекою, з огляду на те, що я Міністр оборони", - сказав Полторак.

За словами журналістів, персонал військової частини каже, що в готельному комплексі живе тільки сім'я міністра. Зрештою на цю територію військовослужбовцям заходити заборонено. Там своя автономія.

"В цілому земельну ділянку Міноборони, на якій розташовується вся військова частина, згідно з даними Реєстру нерухомого майна розміром понад 61 га. Чверть території - відгороджена високим парканом для готельного комплексу. Ніякої інформації про нього немає. За які кошти побудований цей комплекс - невідомо. Як невідомо і те, за чий рахунок зараз міститься ця територія. Міноборони на Запит відповіло, що інформація про цю військову частину з обмеженим доступом. і що "розголошення цієї інформації може завдати шкоди обороноздатності держави", - йдеться у відеосюжеті.

"Щоранку кортеж міністра залишає ворота військової частини. Як правило, 2 машини - BMW X6 і Lexus, який перевозить самого Полторака. Формальною власницею машини є пенсіонерка з Кременчука, яка прописана в Києві на Рейтарській. Ця жінка пов'язана з помічником Полторака Іваном Бриком. Lexus записано на матір його дружини Наталії Брик. Сам Брик і його дружина раніше працювали з Полторак в Харківській академії. Хоча міністр стверджує, що Лексус, яким він користується знаходиться на обліку Міноборони. до речі, в 2014 році дружина міністра Інна Полторак, придбала нерухомість у Івана Брика в Харкові ", - розповідають журналісти.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада