У Дєєвої 7 років трудового стажу, з яких 6 – навчання (ДОКУМЕНТ)

24-річна заступник Міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва в своїй біографії вказує 7 років трудового стажу
Depo.Влада
18 листопада 2016 11:55
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в копії офіційної біографічної довідки замміністра, наданої на запит Департаментом персоналу МВС, передає Depo.ua з посиланням на Українські новини.

При цьому, вона не має стажу державної служби, і ніколи до призначення заступником міністра офіційно не працювала в МВС України. 

Згідно з біографією, з вересня 2009 по червень 2015 року Анастасія Дєєва була студенткою Київського національного університету ім.Шевченка та його магістратури.

При цьому, з 4 курсу, а саме з травня 2013 року вона почала працювати за цивільно-правовим договором у Департаменті секретаріату Міністра закордонних справ України. Там вона безперервно пропрацювала до березня 2014 року.

Не підтвердилися і слова Еки Згуладзе та самої Дєєвої про те, що у 2015-2016 роках вона працювала помічником заступника міністра МВС.

З червня 2015 року по червень 2016 року Анастасія Дєєва значилася радником з комунікацій реформування поліції у програмі Департаменту юстиції США Engility Corporation Program ICITAP. А з червня по жовтень 2016 року - радником з питань проектної діяльності у Міністерстві внутрішніх справ тієї ж програми ICITAP.

Також у біографічній довідці немає жодних згадок про роботу Анастасії Дєєвої у Швеції, про що вона заявила в інтерв'ю.

У Дєєвої 7 років трудового стажу, з яких 6 – це навчання в університеті (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Нагадаємо, раніше в Інтернеті з'явилася копія нібито офіційної біографічної довідки Анастасії Дєєвої, де значився трудовий стаж новопризначеного заступника міністра "10 років". Таким чином виходило, що вона почала трудову діяльність у 14 років, що заборонено українським законодавством.

26 жовтня Кабмін призначив на посаду заступника міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції 24-річну Анастасію Дєєву. До переїзду в Україну Дєєва жила в Стокгольмі, де займалася зеленими технологіями. Заступник голови Вр Ірина Геращенко вважає, що Дєєву призначили з порушеннями.

При цьому глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що призначення Дєєвої пройшло з урахуванням співбесід та проведення спецперевірки.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада