Аваков пояснив, чому зробив заступницею Дєєву

Призначення заступника міністра внутрішніх справ Анастасії Дєєвої пройшло з урахуванням співбесід та проведення спецперевірки
Depo.Влада
13 листопада 2016 19:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook, передає Depo.ua.

"Призначення на посаду пройшло через Кабінет міністрів, з урахуванням низки співбесід та проведеної спецперевірки. Ті, хто говорить про порушення в процесі призначення - не розібралися", - написав він.

Як зазначив міністр, Анастасія Дєєва буде займатися МВС координацією міжнародних проектів.

"Після консультацій всередині, в тому числі і з ключовими іноземними партнерами, зі складу нашого проектного офісу ми визначили лідера - Анастасію Дєєву, дівчину, яка, на наш погляд зможе оптимально супроводжувати поточні проекти, координувати проектний офіс під стратегічним керівництвом міністра, здійснювати комунікацію з іноземними партнерами", - додав Аваков.

Нагадаємо, 26 жовтня Кабмін призначив на посаду заступника міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції 24-річну Анастасію Дєєву. До переїзду в Україну Дєєва жила в Стокгольмі, де займалася зеленими технологіями. Заступник голови Вр Ірина Геращенко вважає, що Дєєву призначили з порушеннями.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада