ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні заборонять роботу автобусів без ременів безпеки

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що автобусам заборонять виходити в рейс без ременів безпеки 

Depo.Влада
17 серпня 2018 14:39
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав сьогодні під час брифінгу, повідомляє Depo.ua.

"Аналіз причин ДТП за участю автобусів показав, що найбільшу небезпеку для життя і здоров'я пасажирів несуть автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів, і автобуси, необладнані ременями безпеки і тахографом", - заявив Омелян.

У зв'язку з цим з 1 січня 2021 року пропонується заборонити використання транспортних засобів для перевезення пасажирів, які не обладнані ременями безпеки, за винятком транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах.

Омелян також повідомив, що переважна більшість транспортних пригод з тяжкими наслідками трапляються на 12-16-й годині роботи водія внаслідок зниження гостроти зору, швидкості реакції тощо.

"Тому Мінінфраструктури розробило проект постанови про внесення змін до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту. Проект сьогодні оприлюднений на офіційному веб-сайті міністерства", - сказав міністр.

Згідно з цим документом, з 1 січня 2019 року забороняється використання транспортних засобів для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння більше 9 (з місцем водія включно), не обладнані тахографами.

Водночас, за словами Омеляна, винятком з цього правила будуть транспортні засоби, що використовуються для регулярних перевезень пасажирів на маршрутах, протяжність яких не перевищує 50 км і з максимально дозволеною швидкістю 40 км/год.

На думку міністра, поступове введення обмежень щодо використання переобладнаних автобусів дає можливість перевізникам поетапно змінити автобуси на маршрутах дальнього сполучення на більш комфортні та безпечні.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Україна розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією.

У свою чергу, перший заступник представника президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов заявив, що разом із закриттям залізничного сполучення з Росією слід закрити й автобусне.

15 серпня на Росії заявили, що готуються реагувати у відповідь на можливе припинення сполучення з Україною.

16 серпня Мінінфраструктури анонсувало нові обмеження в транспортному сполученні з Росією.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада