У Авакова звинуватили "свободівця" Мохника у наклепі

Кандидатуру звинуваченого в корупції голову ДСНС Сергія Бочковського вніс на розгляд Кабміну тогочасний міністр оборони Михайло Коваль, а не Арсен Аваков
Depo.Влада
29 березня 2015 12:14
ФОТО: depo.ua
У Авакова звинуватили "свободівця" Мохника у наклепі
У Авакова звинуватили "свободівця" Мохника у наклепі

Про це у своєму "Фейсбуці" написав радник Авакова Антон Геращенко, передає depo.ua.

Він зазначив, що колишній міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник в ефірі програми Шустер Live заявив, що кандидатуру Бочковського на посаду голови ДСНС порекомендував саме Арсен Аваков.

Геращенко назвав це відвертою брехнею і оприлюднив текст, який начебто є стенограмою засідання Кабміну від 23 квітня 2014 року, на якому відбувалося узгодження кандидатури Бочковського. Стенограма свідчить, що кандидатуру вніс тогочасний міністр оборони Михайло Коваль.

"Я зараз тут публікую, без коментарів і купюр, витримку зі стенограми засідання Кабінету Міністрів, на якому розглядалося питання узгодження кандидатури Бочковського на пост глави ДСНС", - написав Геращенко.

Нагадаємо, нещодавно Мохник заявив, що кандидатуру Бочковського на посаду голови ДСНС пропонував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
"Аваков мав відповідати за Бочковського, якого саме він рекомендував на цю посаду і наполягав на тому, щоб його призначили. Саме Яценюк протягував цю кандидатуру на Кабінеті міністрів, хоча міністри-"свободівці" протестували проти цього", - сказав він.

Також нагадаємо, що вчора суд обрав екс-голові ДСНС Сергію Бочковському арешт із правом застави понад мільйон гривень.

Під таку ж заставу вийшов з-за грат і його перший заступник, якого також звинувачують у розкраданні держкоштів.