Турчинов озвучив два кремлівських сценарії щодо України

Росія може реалізувати два сценарії щодо України
Depo.Влада
5 серпня 2016 12:31
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олександр Турчинов, передає depo.ua.

"Намагаючись підкорити Україну, Крим як у найближчому майбутньому, так і в  перспективі, Росія може реалізувати один із двох сценаріїв. Перший, найбільш небезпечний - це воєнний сценарій, а саме повномасштабна військова агресія, яка є найбільш проблемною і небезпечною для самого Кремля, але для здійснення якої у Росії немає необхідних ресурсів...Ми бачимо, що відбувається мілітаризація окупованого Криму, де Росія створила достатньо потужне угрупування військ", - сказав Турчинов.

При цьому він продемонстрував журналістам розташування російських військ та техніки на території Криму, переважна більшість якої має наступальний характер.

"Другий сценарій не менш небезпечний - це так званий гібридний сценарій, який на сьогодні залишається найбільш вірогідним. Він передбачає продовження бойових дій малої інтенсивності на Донбасі, що не виключає можливості локальних наступальних операцій російських регулярних і нерегулярних підрозділів, а також підривну діяльність на решті території України", - зазначив секретар РНБО.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада