Турчинов озвучив два кремлівських сценарії щодо України

Росія може реалізувати два сценарії щодо України

Про це на брифінгу заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олександр Турчинов, передає depo.ua.

"Намагаючись підкорити Україну, Крим як у найближчому майбутньому, так і в  перспективі, Росія може реалізувати один із двох сценаріїв. Перший, найбільш небезпечний - це воєнний сценарій, а саме повномасштабна військова агресія, яка є найбільш проблемною і небезпечною для самого Кремля, але для здійснення якої у Росії немає необхідних ресурсів...Ми бачимо, що відбувається мілітаризація окупованого Криму, де Росія створила достатньо потужне угрупування військ", - сказав Турчинов.

При цьому він продемонстрував журналістам розташування російських військ та техніки на території Криму, переважна більшість якої має наступальний характер.

"Другий сценарій не менш небезпечний - це так званий гібридний сценарій, який на сьогодні залишається найбільш вірогідним. Він передбачає продовження бойових дій малої інтенсивності на Донбасі, що не виключає можливості локальних наступальних операцій російських регулярних і нерегулярних підрозділів, а також підривну діяльність на решті території України", - зазначив секретар РНБО.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада