Тука: Силовики заробляють на контрабанді в АТО

Силовики різного роду заробляють гроші на контрабанді на лінії розмежування
Depo.Влада
30 червня 2016 06:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, передає depo.ua з посиланням на "5 канал".

"Під час обмежень у торгівлі виникають з обох боків певні структури: здебільшого це структури, які мають контролювати дотримання цього режиму блокади. Вони будують, відверто давайте казати, злочинні зв'язки між собою і починають на цьому відверто заробляти гроші. Здебільшого це силовики різного ґатунку", - зазначив він.

"Хто безпосередньо контролює лінію перетину, той і заробляє – це і військовослужбовці, це і представники прикордонної служби, СБУ і донедавна представники МВС. Всі абсолютно, немає святих. Але це не означає, що навколо зрада і всі покидьки, абсолютно ні. На жаль, покидьки є в кожному великому колективі", - додав Тука.

За його словами, чим довше утримується стан так званої "блокади", тим потужніше стають ті люди, які чинять спротив.

"Найкращий шлях до повернення миру – це є поновлення горизонтальних зв'язків, в тому числі бізнесових. Хто найбільш чинить спротив таким діям? Саме ті люди, які користуючись своїми службовими повноваженнями або посадами, заробляють на цих обмеженнях чималі статки", - зазначив він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада