ЦВК поки не отримала жодної скарги про виборчі порушення

До Центральної виборчої комісії не надійшло жодних скарг щодо проходження виборчого процесу
 

Про це під час брифінгу в неділю сказала секретар Центральної виборчої комісії Наталія Бернацька, інформує Depo.ua.

 

"До Центральної виборчої комісії на даний момент не надійшло жодних скарг щодо проходження виборчого процесу", – сказала Бернацька.

 

Водночас вона зазначила, що надходять типові повідомлення до органів Національної поліції з приводу різноманітних порушень.

 

"На деяких дільницях в урни для голосування вкидають чисті аркуші паперу, а бюлетені громадяни намагаються винести з собою. Також були ситуації і на минулих, і на цих виборах Президента України , коли бюлетені намагалися з'їсти, порвати, або публічно продемонструвати. Ці випадки порушень є і зараз, але вони не є системними і їх менше, ніж було в першому турі", – сказала секретар ЦВК.

 

Вона відзначила належний безпековий рівень процесу голосування та подякувала правоохоронцям, які забезпечують по всій країні проходження виборів Президента України.

 

"Навіть ті 79 спеціальних виборчих дільниць, які утворені Центральною виборчою комісією на тимчасовій основі, по суті, на лінії розмежування, вони також працюють в штатному режимі, і Центральна виборча комісія сподівається, що і надалі голосування, а також протягом підрахунку голосів, який вже буде відбуватися після 20.00 години, ситуація не зміниться і буде такою ж", – зауважила Бернацька.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національна поліція України у день виборів президента України, станом на 17:00, зафіксувала майже 940 повідомлень, пов'язаних з порушеннями виборчого законодавства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна