Цитатник великого Пу-Ху: росіянки народжують, а корови не дояться

Сьогодні, 16 квітня, російський президент в 13-й раз влаштував пряму лінію, впродовж якої відповідав на злободенні питання громадян
Depo.Влада
16 квітня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua
Цитатник великого Пу-Ху: росіянки народжують, а корови не дояться
Цитатник великого Пу-Ху: росіянки народжують, а корови не дояться

агалом, за словами прес-секретаря голови РФ Дмитра Пєскова, їх на адресу Адміністрації Президента надійшло близько двох мільйонів.

Depo.ua зібрав всі відповіді російського президента в одному місці.

Путін напророчив росіянам пришвидшення "покращення"
"Можливо буде швидше. З укріпленням рубля і по деяким іншим позиціям. Можливо буде швидше, але загалом думаю десь в районі двох років", - заявив він.

Путін розповідає, що змусив росіянок народжувати...
...і що за останній рік в Росії значно покращилася демографічна ситуація.
За його словами, за 2014 рік та початок 2015 року в Росії збільшується народжуваність та зменшується смертність. При цьому конкретних цифр демографічних здобутків президент Росії не назвав.

Путін очікує, що Росію і далі будуть гнобити - незалежно від ситуації в Україні
"Зняття санкцій не варто очікувати, це питання стратегічного характеру і стримування нашого розвитку", - вважає російський президент. На думку Володимира Путіна, питання санкцій не стосується ситуації в Україні. При тому російський президент ще раз розповів громадянам Росії про користь від санкцій для російської економіки. "Насправді санкції допомогли", - зазначив Путін.

Росія поборе санкції власними ресурсами
"Ресурсів у нас точно вдосталь, особливо людських, готовності працювати, налаштування на роботу", - вважає голова Кремля.

Путін розповів, скільки вдасться роздерибанити на антикризовому плані
"Прийняти план щодо стабілізації це непроста ситуація. Звичайно, потрібен час, для того, щоб зрозуміти як і що потрібно робити. Цей план прийнятий наприкінці грудня прошлого року. Можна було б напевно швидше, але план продуманий масштабний. 2,3 трлн рублів - це дуже великі гроші", - заявив Путін.
Зокрема, за його даними, 900 млрд рублів буде направлено на підтримку банківської системи, 250 млрд передбачені для реального сектора економіки, 100 млрд руб - на авіабудування, 82 млрд - підтримка ринку праці тощо.

Путін не шкодує про війну в Україні
На запитання журналіста про те, чи він не шкодує про те, в якій ситуації опинилась Росія внаслідок міжнародної ізоляції, російський президент заявив: "Завжди можна зробити щось інакше. Але я вважаю, ми вчинили оптимальним чином"

Росію, її президента і уряд треба критикувати
"Коли критика є, вона примушує дивитися на навколишню дійсність свіжим поглядом і приймати міри щодо стабілізації соціально-економічних ситуацій. А це - непросте завдання. Таких речей не можна робити "з кондачка", при цьому розкидатися грошима. Уряду потрібен час, щоб зрозуміти, що і як робити", - сказав Путін.

Путін хотів би відповісти на санкції непристойним жестом, але засоромився
Щодо санкцій Президент Росії Володимир Путін спробував пожартувати в своєму солдафонському стилі, але довести жарт до кінця не наважився: "Не хочу показувати всяких жестів, ви знаєте, які жести виходять на адресу санкцій від простих росіян".

Росія не боїться загроз, а використовує їх на свою користь.
"Наше завдання - пройти цей період з найменшими втратами. Справа не в тому, щоб терпіти, а в тому, щоб використовувати собі на користь", - вважає він.
"Багато загроз, які ми не можемо передбачити. Але якщо ми будемо зберігати консолідацію суспільства, нам загрози не страшні", - додав Путін.

Вищу освіту хочуть отримати забагато росіян
Президент Росії зазначів, що Росії потрібні перш за все висококваліфіковані робочі кадри, хоча потяг до знань - це добре.
"Те, що в школах мало не 100% планують поступати у виші, це говорить про те, що погано організована профорієнтація в школах", - заявив Путін.

Серце допоможе Путіну врятувати економіку Росії

"Це правильно, щоб грамотно вибудувати економічну політику, потрібно голову, але щоб чути людей потрібно серце. Якщо громадяни будуть нам вірити, то вони готові будуть терпіти",- сказав Путін.

"Ваші прихильники думають, що занадто сильно зростають зарплати, треба підвищити пенсійний вік, інакше нам не збалансувати систему. По суті, теоретично це правильно... Все це заважає нашому розвитку. Але потрібно відчувати, як пересічна людина живе. Як це відбивається на громадянах. Але якщо ми будемо діяти, не звертаючи уваги на реальність, скотимся до 90-х, коли буде втрачено довіру до влади, ми будемо змушені витрачати більше грошей, ніж зараз на рух вперед",- додав він.

Путін "замилює очі" росіянам боргами США і проблемами Європи

"Подивіться на державний борг США. Він став вищим, ніж ВВП країни - це тривожний сигнал для всієї економіки… В Єврозоні купа проблем, вона тріщить по швах. У деяких країн борг становить 174% ВВП. Чи впораються - невідомо. Ми будемо робити все для зросту, не накладаючи навантаження на плечі громадян", - впевнений лідер Росі.

Тих, хто підсовує росіянам польські яблука, будуть карати

На репліку журналіста, що попри введене ембарго росіяни все одно їдять польські яблука, але не по 30 рублів, як раніше, а по 80, Путін заявив, що було б непогано знати в обличчя тих людей, які завозять заборонені продукти в Росію: "Ми будемо з цим розбиратися і будемо карати, але головне не боротися з цим шахрайством, а збільшувати власне виробництво".

Зненацька: Фермер Джон пояснив Путіну, що все, що той каже - брехня

Російський фермер на ім‘я Джон, що уже 23 роки живе і працює в Росії, заявив в очі Володимиру Путіну, що той бреще про покращення. За його словами, після останніх конфліктів собівартість молока зросла, і він змушений продавати його нижче собівартості. "В вашій статистиці все добре, але це не так", - заявив фермер Путіну – Ви вірите в ту статистику, яку вам показують, чи вони брешуть, бо бояться сказати правду?"

На гостре питання Путін відповів жартом: "А як ви в Росії опинилися? Шерше ля фам?". "Не парле франсе", - відповів фермер. Після цього Путін зазначив, що довіряє статистиці. "Ви стільки років займаєтеся сільським господарством і продовжуєте це робити, значить не все так погано. Інакше ви б уже все це кинули", - відповів він.

Надої в Росії невиличкі

"Ви сказали про надої. В цілому в Росії надої поки занизькі. У порівнянні з іншими країнами виробництво молока малоефективно. Тільки 40-50 надоїв на корову в середньому"

Путін розкашлявся на питання про ізраїльську зброю в Україні 

Під прямої лінії Володимир Путін демонструє погане самопочуття. Особливо на стан здоров'я президента Росії вплинуло питання про поставку зброї з Ізраїля до України.

Путін продав Ірану С-300, бо пошкодував грошей

"Якщо хтось побоюється, що ми приступили до скасування санкцій (проти Ірану), то мабуть ці люди не знають, що до списку санкцій ООН поставки такого озброєння не входять. Ми вводили заборону в односторонньому порядку", - підкреслив Путін. "А збитки (на виробництво комплексів) у зв'язку з чим ми будемо нести?

Путін – тим, хто взяв іпотеку в валюті: Ви "попалі"

"Завжди потрібно помагати людям, для того і існує держава, але брати іпотечні кредити у валюті доцільно лише тим, хто отримує доходи у валюті. А якщо людина отримує прибуток в рублях, іпотечний кредит в валюті означає ризик: курс змінився -людина попала", – вважає президент Росії.

Путін уникнув питання про "злочинця"-Порошенка, але визнав, що не спілкуватися з ним не може

На питання чи перестане спілкуватися з Дорошенком: "Ні, звичайно. Керівництво України робить багато помилок, але це вибір президента і уряду. Довго вмовляли не починати бойові дії. У Порошенка був шанс вирішувати мирно питання з людьми. Ми вмовляли його в розмові в нормандському форматі зробити спробу домовитися. У перший, другий, третій раз почали - це закінчилося трагедією, насамперед, для українських військових", - запевнив Путін.

"Вихід - виконання мінських угод, конституційна реформа. Ми не збираємося втручатися і нав'язувати, але ми маємо право висловити свою думку. Ми хочемо, щоб Мінські домовленості були виконані", - наголосив російський президент.

"Борис, дозволь Олені завести собаку"

У студії зачитали звернення росіянки, яка просила вплинути на чоовіка, щоб він дозволив їй завести собаку

"Ми можемо виробити спільний план дій, ми попросимо Бориса піти назустріч Олені. Олена скаже, що їй нічого не потрібно, а він після цього їй слона подарує", - сказав Путін.

"Борис, будь ласка, дозволь дружині собаку",- попросив врешті решт Путін.

Порошенко не пропонував Росії забрати Донбас

"Ні, такого не було", - заявив Путін.

В той же час, він відзначив, що українська влада "своєю рукою відрізає від себе Донбас", не бажаючи здійснювати соціальні виплати на окупованих територіях.

Путін майже одразу дізнався прізвища вбивць Нємцова

"Ми з ним були дружними і підримували добрі відносини... Я вважаю, що це (вбивство, - ред.) ганебним і трагічним явищем... Можу сказати, що буквально через день-півтора слідчі, ФСБ та МВС були відомі виконавці вбивства. Інша справа - як і де їх заарештувати", - сказав Путіна.

При цьому він додав, що слідчі вже через кілька годин після вбивства вийшли на слід виконавців.

Натомість, за його словами, досі не вдалося встановити прізвища замовників цього вбивства.

Путін і далі вважає українців і росіян "єдиним народом"…

"Керівництво та політична ситуація змінюється, а народ залишається. Народ дуже близький до нас. Я не роблю різницю між українцями і росіянами. Вважаю, це один народ", - зазначив Володимир Путін.

"Я часто змушений говорити про єдинство і братство українського і російського народів", - додав він.

…і знову згадав про захист "російськомовних"

"На сьогодні Росія нічого не чекає від київської влади, крім одного - ставлення до нас як до рівноцінних партнерів по всіх напрямках взаємодій. Що завжди важливо для нас - дотримання прав росіян і тих людей, які вважають себе росіянами, російську мову і культуру - рідною. Ми зацікавлені в повній нормалізації відносин з Україною",- сказав Путін.

Путін продовжує вимагати від Києва підлаштувати Конституцію під Донбас

"Дуже гостро стоїть питання з Донбасом, чекаємо виконання мінських домовленостей, перш за все треба створити робочі групи і почати роботу над декількома напрямками - конституційна реформа, економіка, кордон і так далі", - заявив президент Росії.

Путін продовжує брехати: Російських військ в Україні немає

"Кажу прямо: наших військ там немає, - заявив Путін. - Про це найкраще сказав начальник штабу української армії. Він сказав: "Ми не воюємо з Росією". Що тут ще додати?".

Путін відхрестився від своїх імперських замашок

"Яка мені різниця, що російська людина проживає у нас, чи за кордоном, якщо він може їздити до родичів і говорити рідною мовою, його права не утискаються. Так склад відносини з Вірменією, Білорусією, Киргизією. Ми не збираємося відроджувати імперію. Весь світ йде шляхом інтеграції", - сказав Путін.

"Нам пальцем тикають, що ми збираємося імперію відроджувати. У нас немає імперських амбіцій. Але забезпечити гідне життя людям за кордоном ми можемо", - додав президент Росії.

Путін забув, як Медведєв відмовлявся спілкуватися з Ющенком

"Ніякого відторгнення України від Росії не було. Україна - незалежна держава, треба до цього ставитися з повагою", - заявив Путін.

"Коли прийшли Ющенко до влади в Україні, теж незаконно, в результаті державного перевороту, ми закрили на це очі і з ними працювали, але зараз дійшло до кровопролиття та радикального націоналізму - для нас це неприйнятно", - додав президент Росії.ю

При цьому він не згадав, що під час свого президентства попередник Путіна Дмитро Медведєв відкликав посла з України та офіційно відмовився від спілкування з Ющенком.

Путін вважає, що втратив Україну через "клятих бандерівців"

"В Україні люди втомилися від злиднів, злодійства, хамства влади, корупції, олігархів у владі. Люди втомилися ... А коли суспільство і країна скочується в такий стан. Люди починають шукати вихід. І звертаються до тих, хто спекулюючи на труднощах, пропонують рішення. Серед них - націоналісти. Ми це проходили в 90 -х роках",- розповів Путін.

При цьому він наголосив, що це провал внутрішньої політики самої України. "Ми допомагали Україні навіть у важкий час поставками газу і нафти за цінами набагато нижче світових. Роками поставляли. Допомога обчислюється десятками мільярдів доларів",- додав він.

Путін: Війни в Росії не буде

На запитання про можливість силового протистояння на російській території особи, яка стверджує, що вона біженка з України і її звати Тетяна, Путін відповів: " Це неможливо. Живіть спокійно. Були ексцеси, коли до наших територіях долітали снаряди, але я вважаю це нещасним випадком, а не спробами завдати шкоди нашим об'єктам інфраструктури".

Путін відреагував на вбивство Бузини

Президент Росії Володимир Путін заявив, що вбивство українського журналіста Олеся Бузини є політичним: "Це не перше політичне вбивство. Ми маємо справу з серією таких вбивств в Україні".

Сталін для Путіна краще за Гітлера, бо вбивав мільйони мовчки

"Неможливо ставити на одну дошку нацизм і сталінізм. Нацисти прямо відкрито публічно оголосили однією з цілей знищення цілих етносів", - сказав Путін.

"При всій потворності Сталінського режиму, цілей знищення народів він ніколи не ставив. Спроба поставити на одну дошку одних та інших підґрунтя не має", - додав російський президент, якого останнім часом часто порівнюють саме з Гітлером.

Путін похвалився, що бути його ворогом почесно

"Ми велика країна, в цілому за європейськими мірками і за населенням країна з величезним потенціалом, великими прірожнимі ресурсами, велика ядерна держава. У нас порівнянний з США ядерний потенціал. Бути нашими ворогами і друзями однаково почесно", - сказав Путін.

"Ми нікого ворогами не вважаємо з учасників міжнародного спілкування і не рекомендуємо нікому вважати нас ворогами", - резюмував він.

Щоб життя в Донецьку і Луганську відновилося, потрібно думати, як відновити економічні зв'язки

"Щоб люди, які виїхали, могли жити в своєму будинку. Люди звідти є великими патріотами своєї малої батьківщини, що не виїжджають навіть під бомбардуваннями. Потрібно думати, щоб створити умови для нормального життя", - заявив Путін.

За його словами, для цього потрібно відновити економічні зв'язки: "Багато українського населення сидить на вугіллі з Донбасу. Безглуздо і нерозумно закуповувати в Південній Африці чи Австралії, але такі спроби відбуваються".

Лідери європейських країн хочуть на Парад перемоги, але їх "не пускають" США

"На офіційному рівні ми не реагували. Це вибір політичного діяча, країни. Хтось сам не хоче, комусь не дозволяють з вашінгтонскому обкомі, а деякі справді хочуть",- сказав Путін.

Переозброєння російської армії до 2020 року може бути частково відкладене

"Існує план переозброєння до 20-го року. Ми будемо його зміщувати, але пов'язано це не тільки з економікою, а й готовністю - або неготовністю промисловості випускати зразки озброєння. Наше завдання - щоб до 20-го року кількість нової техніки у військах було не менше 70%", - заявив Путін.

Путін пообіцяв не "зачищати" народний меморіал Нємцову

"Квіти, табличка - це прерогативи місцевої влади. Пам'ятні таблички можуть бути встановлені через 10 років після смерті, влада повинна вжити рішення. Я не розумію, з чим сязано обмеження, чому забирають ікони, квіти. Я поговорю з мером з приводу цього рішення", - сказав Путіна.

"Містралі" Росії за великим рахунком не потрібні

Росія, замовивши "Містралі", хотіла допомогти Франції та завантажити роботою французські верфи, а для оборони Росії ці кораблі не мають особливого значення.

"Я виходжу з того, що нинішнє керівництво Франції - люди порядні, і гроші нам повернуть, – заявиви Путін. – Я не вимагаю "неустойок" та штрафів, але збитки, які ми понесли, повинні бути відшкодовані".

Президент має багато спати

Відповідаючи на питання хлопчика з міста Нальчик, скільки спить президент, бо хлопчик теж хоче бути президентом, але при цьому любить поспати. "Якщо хочеш - станеш, враховуючи характер та наполегливість, - заявив Путін. – А те, що любиш поспати – це добре. Значить будеш здоровим президентом",

Путін "призначив" відповідальних за майбутнє "Новоросії"

"Значною мірою це залежатиме від гнучкості й політичної мудрості київського керівництва", - сказав Путін. І додав, що на окупованому  Донбасі необхідно відновити нормальне життя, щоб зупинити потік біженців.

Путін розповів, як "квасив" зі Шрьодером і спалив лазню

"З колишнім канцлером Шредером пішли в лазню - вона загорілася. Я кажу: Герхард, нам треба терміново йти. Він: пиво доп'ю й піду. Я кажу: ти що, з глузду з'їхав. Але він все-таки пиво допив. Чоловік з характером", - розповів Путін.

 

Читайте також : "Як соцмережі реагують на "пряму лінію" з Путіним (ФОТОЖАБИ)", "Путін вже відповів на всі запитання росіян" та "Навіщо Путіну подарували голову Бузини".