Ципрас пообіцяв Порошенку підтримати скасування віз для українців

У Давосі президент України Петро Порошенко під час зустрічі заручився підтримкою прем’єр-міністра Греції Алексіса Ципраса у питання надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом
Depo.Влада
22 січня 2016 16:49
ФОТО: depo.ua
Ципрас пообіцяв Порошенку підтримати скасування віз для українців
Ципрас пообіцяв Порошенку підтримати скасування віз для українців

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Прем’єр-міністр Ципрас наголосив на важливості надання українцям можливості подорожувати Європою без віз вже в 2016 році", - зазначили в АП.

Крім того, співрозмовники відзначили значний потенціал поглиблення двосторонніх економічних відносин. Це, насамперед, стосується енергетики, суднобудування, транспорту та інфраструктури, обміну технологіями.

"Сторони висловилися за активізацію роботи існуючих двосторонніх механізмів, передусім Українсько-грецької міжурядової робочої групи з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва для підвищення ефективності співпраці в рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС"

Петро Порошенко подякував грецький стороні за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Співрозмовники відзначили важливість санкцій для стимулювання Росії виконувати Мінські домовленості.

Окремо П.Порошенко висловив вдячність Ципрасу за забезпечення медичної реабілітації українських військовослужбовців у Греції.

Прем’єр-міністр Греції прийняв запрошення відвідати Київ у 2016 році.

Нагадаємо, що вчора Європарламент закликав керівні інституції ЄС продовжити законодавчу процедуру включення України до переліку держав, для громадян яких скасовуються візові вимоги.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада