Європарламент підтримав безвізовий режим для України

Європарламент закликав керівні інституції ЄС продовжити законодавчу процедуру включення України до переліку держав, для громадян яких скасовуються візові вимоги
Depo.Влада
21 січня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

 Про це йдеться в ухваленій сьогодні резолюції Європарламенту щодо угод про асоціації, включно з поглибленими і всеохопними зонами вільної торгівлі, з Україною, Грузією і Молдовою, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Європарламент позитивно оцінює зусилля українського керівництва у виконанні плану дій візової лібералізації та вітає з оприлюдненням позитивної остаточної доповіді щодо прогресу в імплементації цього плану", - йдеться у резолюції.

Депутати висловили сподівання, що українське керівництво виконає у першому кварталі 2016 року усі зобов’язання щодо боротьби з корупцією, а Рада ЄС і країни-члени якнайскоріше продовжать процедуру надання Україні і Грузії безвізового режиму.

Нагадаємо, 20 січня європарламентарі на дебатах підтримали безвізовий режим для України.

 18 грудня Єврокомісія офіційно опублікувала позитивний звіт про безвізовий режим з Україною. Рада Євросоюзу розглядатиме питання надання Україні безвізового режиму в березні або червні 2016 року.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада