Це спрямована атака на мого брата, – Денис Єрмак прокоментував плівки Лероса

Брат очільника Офісу президента Андрія Єрмака Денис Єрмак прокоментував скандальні плівки, опубліковані нардепом фракції "Слуга народу" Гео Леросом

Це спрямована атака на мого брата, – Ден…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сторінку Дениса Єрмака у Facebook.

"Згідно із законом України я вільний громадянин, який має право зустрічатися з ким завгодно, знайомитися із ідеями громадян, проектами, брати на розгляд ії резюме тощо. Я не є державним чиновником і в мене є ГО "Українське Бюро Національного Розвитку" яке займається разробками, науковими адаптаціями проектів, пов’язаних з економікою, соціонікою. Той факт, що мій брат працює в Офісі президента не має обмежувати мої законні права на трудову діяльність. Я Український громадянин і свої права знаю", – зазначив він.

На своїй сторінці Денис Єрмак написав, що висвітлює реальну суть розмов, записаних на плівки:

№1 20.08.2019 – зустріч на якій обговорюємо, що проекти нової програми Держгеокадастру та інфраструктурний проект ми могли ув’язати із глобальним проектом реформи АПК, який ми із допомогою іноземних спеціалістів (та за власні кошти) розробили ще в початку 2019 року для минулої влади та внесли актуалізуючі зміни для подання для нової влади. Мене вмовляють зустрітися хоч з одним представником одеських бізнесменів для обговорення їх участі в проекті. На жаль не вийшло, тому що уряд Гончарука не зацікавився проектом, на який ми витратили рік часу та багато власних коштів.

№2 20.08.2019 – зустріч, де обговорюється "дєвочка", яка має програму реформування ТРК та Зовнішекспоцентру. Але (немає чомусь на плівках, вирізано) програма дуже дуже слабка, тому, чесно "перекинути на людей" – я просто викинув ці програми, так як вони "ні про що". Заздалегідь прошу вибачення у всіх жінок за нецензурне обговорення.

№3 22.08.2019 – уривчатий запис про те що людина, яка має наміри із програмою йти на конкурс на голову РДА, на мій погляд, має бути військовим, тому що в регіоні проблеми так просто чиновник не зможе вирішити (спиртова мафія). Розглянуто ніким не було.

№4 23.09.2019 – запис того, де ми обговорюємо проект інвестора, який пропонував помісячні інвестиції в галузь авіабудування (до речі Україна з 2014 не побудувала жодного літака) в розмірі 45 мільонів доларів США. Вважаю, що проект дуже доречний для України. На жаль навіть не було розглянуто наше подання.

№5 16.09.2019 – на зустріч приходить людина, яка одразу ж починає говорити, що "коли я сюди йшов, то вважав, що все вже вирішено"… На що я питаю "з ким ви зустрічалися?" "Людина одразу каже "ой, я помилився"… Потім я вивчаю його резюме та прошу розповісти про себе, щоб розуміти що ж відбувається. Зустріч нічим конструктивним не закінчилася.

№6  30.09.2019 (3 плівки) – обговорюємо те, що людина, яка пропонує свою програму оцифровки даних Держгеокадастру має йти згідно закону на конкурс, попри того, що його програму ми презентували в силових структурах. Виказую думку, що людина повинна пройти всі абсолютно перевірки та йти на конкрус. Конкурс програла людина, а саму програму не прийняли.

Також обговорюємо (не зовсім цензурно, сорі), що треба робити піар Бюро Національного Розвитку, тому що реакція органів державної влади – відписки нажаль, а бюро, як ГО буде мати більший вплив, тому що це-громада.Також обговорюємо те, що після зустрічей дуже повільно люди розробляють та надають проекти та презентації.

№7 28.08.2019 – без мене люди обговорюють якісь гроші, які збираються якось то ділити….спонсорські чи ні, не відомо, але на плівках йде мова за якісь 4-5 чогось… Не був присутній (в коментарях люди пишуть за якісь призначення, 5 тис… Ну навіть не смішно, люта дурня).

№8 перші числа вересня 2019 року – обговорюємо, що людина, яка написала проект щодо реформ економічного сектора в Тернопільській області намагається попасти на прийом до мого брата. Я кажу, що якщо я отримаю запрошення – образу беремо презентацію та проект та йдемо. Але на жаль нас так і не прийняли, а проект не розглянули. На жаль – так реально круті речі були для економіки регіону.

№9 початок вересня 2019 року  – обговорюємо те, що треба "збивати" закупівлю КМ щодо камер для оцифровки землі (викладено в додатках), тому таким чином держава витратить впусту 286 млн. грн. Тут перемога. Ми таки 4 рази збивали цю закупівлю. Тому що обладнання було вже закуплено в 2013 році.

№10 початок вересня – йде під запис конкретна провокація на злочин! Людина пропонує та розповідає, що якісь люди пропонують 620 тисяч доларів США за якісь призначення та за зустріч зі мною (яка честь!), я все це вислуховую та вмовляю співбесідника працювати в законному руслі в рамках ГО "Українське Бюро Національнго Розвитку", розповідаю всі преференції від роботи, а не від "мутняків". Результат – ніяких 620 тис та ніяких призначень.

№11 03.10.2019 – на зустрічі люди без мне обговорюють те, що краще щоб я не був в курсі якіхось грошових справ (треба коментувати?!) також обговорюють дічнину, яка писала програму покрашення показників Варашської ДПІ (Рівненська обл.) – до речі програма реформи викладена у додатках, так як і відповідь голови ДФС про те, що запропоновані реформи зараз недоречі і вже йдуть якісь зміни. 

"До речі – хто писав ці плівки мені нажаль невідомо… А дуже прикро, тому що робити "нарізку" із вирваним контекстом – це вже проходили багато багато людей. Хто під мене "підкладав" деякі "торпеди" та з якою ціллю, та ще й використовуючи спеціальне складне обладнання – не знаю, але понятно, що це спрямована атака на мого брата Андрія Єрмака, який ДУЖЕ заважає певним олігархам та особливо російським спецслужбам (найбільший резонанс та увага до плівок Лєроса як в РФ (Гео, це ви не їх завдання виконували? Сорі що питаю, я вірю, що ви до такого не дійдете)", – додав Єрмак.

Доброго ранку Шановні мої друзі та НЕдрузі! Цей пост про все: • про мене, • про Бюро, • про гроші, • про політику,...

Опубліковано Денисом Ермаком Середа, 1 квітня 2020 р.

Також Денис Єрмак написав, що у Гео Лероса чудові мурали і йому варто і надалі прикрашати місто, замість того, щоб займатися політикою.

Гео Лерос...отличные муралы!!! Очень красиво! (оплачено из бюджета Украины). Очень нравится, как муралы смотрятся в...

Опубліковано Денисом Ермаком Четвер, 26 березня 2020 р.

Нагадаємо, 29 березня народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос оприлюднив декілька відео, на яких голова Офісу президента Андрій Єрмак нібито обговорює питання призначення на різні державні посади

Єрмак назвав наклепом відеозаписи, опубліковані Леросом та обіцяв подати відповідні заяви в СБУ та ДБР.  У відповідь на це Лерос оприлюднив ще низку відео з Єрмаком

31 березня Лерос розповів НАБУ, звідки у нього записи за участю брата Єрмака.

Читайте також: Плівки Лероса: Чи зможе Зеленський відправити Єрмака у відставку

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"