Царевич, Кицюк і Вовк у прокуратурі отримали клопотання про їхній арешт

Судді Печерського райсуду Оксана Царевич, Віктор Кицюк та Сергій Вовк, з яких вчора парламент зняв суддівський імунітет, з'явилися в прокуратуру й отримали копії клопотань про обрання запобіжного заходу - арешту
Depo.Влада
5 березня 2015 08:09
ФОТО: depo.ua
Царевич, Кицюк і Вовк у прокуратурі отримали клопотання про їхній арешт
Царевич, Кицюк і Вовк у прокуратурі отримали клопотання про їхній арешт

Тепер прокуратура має всі підстави звертатися до суду з цього питання, повідомляє ТСН.

Судові засідання мають відбутися вже сьогодні, 5 березня.

Прийматимуть рішення щодо арешту, грошової застави або необґрунтованості запобіжного заходу у Голосіївському районному суді столиці та Вінницькому суді.

Кожного суддю підозрюють у прийнятті завідомо неправосудних рішень. Всі вони обіцяли бути присутнім на судових засіданнях.

Кицюк уже оголосив наміри прокуратури безпідставними.

Примітно, що на допит у прокуратуру Царевич прийшла в спортивних штанях, блакитній куртці і з сумкою з речами. Неподалік від будівлі прокуратури вона зустрілася з чоловіком, схожим на Кицюка, який їй щось довго пояснював, а потім передав якісь документи.

У коментарі «Українським новинам» Царевич заявила, що вважає незаконним можливий розгляд клопотання прокуратури про її арешт у суді у Вінницькій області.

Як повідомляв depo.ua, 4 березня Верховна Рада дала згоду на взяття під варту й арешт трьох суддів - Віктора Кицюка, Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Раніше, 12 лютого, генеральний прокурор України Віктор Шокін звернувся до народних депутатів з поданням про взяття під варту суддів Кицюка, Царевич і Вовка.

Зауважимо, що Царевич входила в колегію суддів у першій справі екс-міністра МВС Юрія Луценка. Кицюк і Царевич були слідчими-суддями у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якій звинувачення було висунуто Юлії Тимошенко. Вовк вів справу Юрія Луценка.