Рада дозволила заарештувати суддів Кицюка, Царевич і Вовка

Сьогодні Верховна Рада дала згоду на взяття під варту й арешт трьох суддів - Віктора Кицюка, Оксани Царевич та Сергія Вовка
Depo.Влада
4 березня 2015 11:25
ФОТО: depo.ua
Рада дозволила заарештувати суддів Кицюка, Царевич і Вовка
Рада дозволила заарештувати суддів Кицюка, Царевич і Вовка

За відповідні проекти постанов проголосували більше 280 парламентаріїв, передає depo.ua.

Так, за постанову про надання згоди на арешт Кицюка проголосували 289, за арешт Царевич 286, а за арешт Вовка 296 нардепів.

При цьому в парламентській залі були присутні тільки Кицюк і Царевич, а суддя Вовк, за даними народного депутата Руслана Князевича, пішов у декретну відпустку.

Як повідомляв depo.ua, вчора профільний комітет Верховної Ради рекомендував схвалити постанови про арешт суддів Печерського районного суду міста Києва Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич.

12 лютого генеральний прокурор України Віктор Шокін звернувся до народних депутатів з поданням про взяття під варту суддів Кицюка, Царевич і Вовка.

Зауважимо, що Царевич входила в колегію суддів у першій справі екс-міністра МВС Юрія Луценка. Кицюк і Царевич були слідчими-суддями у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якому звинувачення було висунуто Юлії Тимошенко. Вовк вів справу Юрія Луценка.