Третій тиждень перемир'я: бойовики штурмують, знищена група їхні снайперів

Російсько-терористичні війська продовжують вчиняти обстріли і проводити наступальні дії, намагаючись витіснити українські війська з позицій, які вони займають
Depo.Влада
22 вересня 2014 08:46
ФОТО: depo.ua
Третій тиждень перемир
Третій тиждень перемир'я: бойовики штурмують, знищена група їхні снайперів

Про це на своїй сторінці у Facebook пише керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, передає ДеПо.

Так, зафіксовано 4 обстріли позицій українських військ у районі аеропорту в Донецьку. Обстріли проводилися з танків і мінометів.

У районі н. п. Гранітне позиції українських військ і міст у південних передмістях цього населеного пункту обстріляні не менше 6 разів. Обстріли проводилися з мінометів, ствольної артилерії та стрілецької зброї. Противник робив спроби штурму, всі вони були відбиті. Під час наступальних дій бойовиків значна їхня частина була знищена, включаючи снайперський підрозділ, який висувався на позиції для обстрілу наших підрозділів.

Крім того, з мінометів обстріляні позиції поблизу н. п. Піски і Трудівське, зафіксовані 4 обстріли позицій українських військ у районі н. п. Дебальцеве. Обстріли проводилися з артилерії, мінометів і РСЗВ БМ-21 «Град». Двічі обстріляні позиції поблизу н. п. Маріуполь, у т. ч. із РСЗО БМ-21 «Град». Позиції українських військ у секторі «М» за добу обстріляні 12 разів.

Загалом зафіксовано не менше 40 обстрілів позицій українських військ.