Травневий кидок: Лукашенко відмовився їхати на парад до Путіна

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не планує їхати на травневий парад до Москви, а натомість візьме участь у святкових заходах у Мінську
Depo.Влада
18 квітня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua
Травневий кидок: Лукашенко відмовився їхати на парад до Путіна
Травневий кидок: Лукашенко відмовився їхати на парад до Путіна

Про це Лукашенко повідомив журналістам, передає depo.ua з посиланням на РІА "Новости".

"Президент 9 травня буде в Мінську. У нас 9 травня свій такий парад, як у Москві", - сказав він.  При цьому він підкреслив, що 7-8 травня зможе відвідати з білоруською делегацією Москву і "продемонструвати єдність з російським народом та іншими, хто цінує цю перемогу".

Білоруський президент також припустив, що може взяти участь у церемонії покладання вінків до Могили Невідомого Солдата.

Лукашенко також нагадав, що 8 травня в російській столиці заплановано проведення низки заходів в рамках Євразійського економічного союзу.

"Я не можу не взяти в цьому участь. Але я постараюся 8 травня, нехай навіть вночі, повернутися додому, а 9 травня провести парад. Я так планую на сьогоднішній день", - сказав він.

Натомість білоруський президент засудив лідерів країн Заходу, які відмовились від участі в параді у Москві.

"Я не підтримую тих політиків, які амбітно відмовляються приїхати на святкування до Москви, хоча раніше начебто обіцяли", - сказав він.

Нагадаємо, у ЗМІ повідомлялось, що Білорусь оголосила георгіївську стрічку поза законом, а замість неї на День перемоги будуть використовувати "Квітку Великої перемоги".