Тимошенко: Заяви про фінансування моєї передвиборчої кампанії російським банком - брехня

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко спростувала інформацію про те, що її передвиборчу кампанію в 2010 році профінансували з коштів російського "Внешекономбанку"
Depo.Влада
27 травня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в її заяві у відповідь на публікацію російського видання "РБК" з посиланням на Forbes.

"Щойно я публічно і відверто підняла надважливі для людей соціальні питання, зокрема, про необґрунтоване завищення тарифів на комунальні послуги та про необхідність індексації зарплат і пенсій, мене почали обливати брудом в медіа, подаючи неправдиві публікації", - йдеться в заяві.

"Запевняю вас: усі звинувачення про начебто фінансування моєї компанії російським Внєшекономбанком є наскрізь брехливими та покликані відвернути увагу людей від насправді кричущих економічних та соціальних проблем, які переживає зараз країна і про які я публічно говорю", - заявляє Тимошенко.

За її словами, ці "наклепи настільки ж абсурдні, як і звинувачення злочинної влади Януковича в тому, що я витратила кошти від Кіотського протоколу на фінансування пенсій".

"Батьківщина" також оприлюднила заяву про те, що Юлію Тимошенко дискредитують через її "безкомпромісну позицію в питаннях тарифів та індексації".

У партії заявляють, що інформація про те, що нібито у президентській кампанії 2010 року Тимошенко використовувала кошти, надані російським "Внешэкономбанком", "жодним чином не підтверджені власне текстами, які рясніють словами "припускають", "за даними джерел близьких до..." і тощо".

В "Батьківщині" запевняють, що, відповідно до тексту в "РБК", Сергій Тарута заперечив використання грошей від продажу ІСД у політичних цілях і заявив, що Тимошенко про угоду нічого не знала.

"Батьківщина" розцінює такі публікації як "наслідок ефективної та успішної боротьби Юлії Тимошенко за ринкові, а не корупційні комунальні тарифи, за індексацію соціальних виплат, що є прямим законодавчим обов'язком уряду, а також - як результат позиції фракції партії "Батьківщина" у Верховній Раді щодо протидії корупційному лобізму, критику безвідповідальної кадрової політики та низки інших політичних ініціатив партії, спрямованих на унеможливлення мародерства та здирництва високопосадовців".

 "Тимошенко не вперше відчуває на собі ненависть та підступність "сильних світу", спричинену її послідовною боротьбою за суспільну справедливість та ефективність української влади. Прийоми, які застосовуються проти неї зараз, нічим не відрізняються від тих, що використовували ющенки-януковичі", - заявляють  в партії Тимошенко.