Тігіпко «Сильна Україна» - незручний опонент для влади

Партія «Сильна Україна» є незручною політичною силою для влади, бо не займається популізмом, а порушує суспільно важливі питання і пропонує конкретні варіанти з розвитку економіки
Depo.Влада
15 жовтня 2014 16:02
ФОТО: depo.ua
Тігіпко «Сильна Україна» - незручний опонент для влади
Тігіпко «Сильна Україна» - незручний опонент для влади

Про це заявив лідер партії Сергій Тігіпко у коментарі журналістам, пише «РБК-Україна».

«Партія «Сильна Україна» - дуже незручний опонент. Ми намагаємося поводитися коректно і конструктивно. Але на наші запитання владі дуже незручно відповідати. Тому що ніхто в країні не відчув поліпшення», - зазначив Сергій Тігіпко.

Політик підкреслив, що «Сильна Україна», на відміну від влади, яка порушує тільки популістські питання, здатні мобілізувати електорат, відстоює дуже важливі речі - необхідність розвитку економіки і захист соціальної сфери.

«Владі хочеться, щоб опозиція билася або щось накоїла. Я ж вважаю, що опозиція повинна бути дуже конструктивною і говорити про економіку та соціальну сферу. Ми це робимо, і це дуже незручно для влади», - сказав С. Тігіпко.

Він підкреслив, що в ході виборчої кампанії партія «Сильна Україна» неодноразово стикалася з тиском - зокрема, спробами зірвати зустрічі з виборцями, знищенням агітаційної продукції невідомими особами.

«Це є, тому я закликаю своїх колег триматися і працювати - незважаючи ні на що, ми повинні пройти в парламент, тому що наш голос мають почути», - заявив С. Тігіпко.