Тейлор побачив за Зеленського "низку позитивних змін"

Президент України Володимир Зеленський та його команда змінили підхід до того, як треба ставитися до українців, що опинилися на окупованих територіях

Тейлор побачив за Зеленського "низку поз…

Про це заявив повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор у своєму інтерв’ю "Європейській правді", інформує Depo.ua.

"Я вже відвідав кілька пунктів перетину – один на кордоні з Кримом, інший – на Луганщині. В обох випадках представників нової влади, які були разом зі мною, цікавило те, як зробити перетин цієї лінії простішим для українців, що живуть по обидва її боки. Бо це – дуже непросто для багатьох, навіть фізично. Приміром, на кримському пункті ми були у спекотний день, а літні люди, мами з колясками, малі діти – всі мали йти під сонцем кілометр чи півтора", – пояснив він.

Тейлор додав, що по всіх представниках нової команди, які туди приїхали, бачив, що їх це щиро непокоїть, вони шукали, як полегшити тягар для цих людей.

"Звісно, ніхто не хоче зберігати цей кордон, та це й не кордон взагалі: Крим – це Україна, і Херсонська область – це також Україна. І люди їздять туди й назад! І треба зробити, щоби це не було так обтяжливо. Те саме я побачив на зруйнованому мості у Станиці Луганській. Є очевидне прагнення нової влади відбудувати цей міст, а для цього треба відвести війська, провести розмінування тощо", –наголосив повірений у справах США в Україні.

Нагадаємо, 7 липня Зеленський назвав умови відбудови моста у Станиці Луганській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook