Телеканал "112" відповів на "викриття" "лондонського емігранта" Онищенка

Телеканал "112" заявляє, що відчуває тиск у зв'язку із обговоренням історії про спробу його купівлі та продажу
Depo.Влада
27 вересня 2016 06:02
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті телеканалу, передає depo.ua.

"112 Україна" не перестає відчувати тиск з боку влади, сьогодні позбавлення телеканалу ліцензій на мовлення вже розглядається судом. Крім того, телеканал "112 Україна" змушений постійно відбиватися від спроб маніпулювання питанням його придбання одним або іншим одіозним бізнесменом", - сказано у заяві.

"... питання тиску на телеканал вже не розглядається як питання тиску на свободу слова, а стає лише предметом політичних баталій. Тому "112 Україна" ставиться з побоюванням до нового витка скандалу навколо купівлі-продажу телеканалу, оскільки досі невідомо, яку мету переслідують його ініціатори", - зазначає редакція.

На телеканалі запевнили, що не перебувають під контролем ані Адміністрації президента, ані уряду, ані будь-якої парламентської чи позапарламентської політичної сили.

"Канал "112 Україна" не є учасником переговорів про продаж або пом'якшення своєї редакційної політики ні з ким з політичних діячів країни. Для забезпечення гарантій редакційної незалежності власник телеканалу Андрій Подщипков дистанціювався від впливу на інформаційну політику "112 Україна" і передав свої корпоративні права в управління менеджменту телеканалу "112 Україна", - сказано у заяві.

Згідно з інформацією, протягом останніх двох років на канал надходили пропозиції щодо придбання телеканалу від багатьох представників бізнесу та політичних сил країни, "але жодного з можливих варіантів угоди не було досягнуто, предмет переговорів є комерційною таємницею телеканалу".

"Про будь-які спроби тиску телеканал завжди буде інформувати свого глядача, так само, як неодноразово робив у минулому і продовжує в сьогоденні", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше оголошений в розшук підозрюваний в розтраті депутат Олександр Онищенко, який наразі перебуває у Лондоні, заявив, що президент Петро Порошенко намагався через нього купити телеканал "112 Україна".

"Якщо вам почнуть говорити, що все це – неправда, у мене збереглася купа листувань з Сергієм Березенком і Макаром Пасенюком – про деталі майбутньої угоди", – заявляв Онищенко.

Водночас в Адміністрації президента заявляють, що інформація про переговори нардепа Олександра Онищенка, який утік з України, про купівлю телеканалу 112 в інтересах президента Петра Порошенка не відповідає дійсності.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада