Тарута пояснив, чому Росія не піде на пряме військове вторгнення у Маріуполь

У терористів недостатньо сил, щоб взяти Маріуполь, а вторгнення російських військ у місто малоймовірне, бо Маріуполь знаходиться надто далеко від російського кордону та добре укріплене
Depo.Влада
15 квітня 2015 11:50
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв'ю "Новой газете" висловив екс-губернатор Донецької Області та народний депутат Сергій Тарута, передає depo.ua.

"Маріуполь їм буде складно взяти. Якби у них була така можливість, вони б уже взяли, щоб показати Росії: дивіться, які ми круті перці. Але їх силами це неможливо зробити", - переконаний Тарута.

Він також зазначив, що пряме вторгнення російської армії, як це було в Іловайську та Дебальцевому, малоймовірне.

"Я не вірю в пряме вторгнення російських військ. Так, це було в Іловайську і Дебальцевому. Але тут, в Маріуполі, інша ситуація, інша глибина, місто далеко від кордону. Воно укріплене. Всі підступи захищені.

Але вони намагатимуться просуватися вперед, а ми повинні давати по зубах при будь-якій провокації. І сепаратисти повинні зрозуміти, що будь-яка спроби вдарити по нас будуть дуже дорого їм коштувати. "Охолоджувати" їх треба силою. І ми ж повинні змушувати їх виконувати Мінські домовленості", - наголосив Тарута.