Тандіт: Я зустрічався з патріархом Кирилом, щоб звільнити Савченко

Радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що взимку 2015 року зустрічався з главою РПЦ патріархом Кирилом заради звільнення Надії Савченко
Depo.Влада
9 серпня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю Радіо "Свобода", передає depo.ua.

"Так, була така історія два роки тому, трішки менше – взимку 2014-2015 років. Дійсно, я їздив до Москви і двічі зустрічався з Кирилом. Мене затримали в «Шереметьєво», майже всю ніч протримали. Я, звісно, дуже хвилювався тоді. Розумів, що в принципі там міг зникнути – моїх слідів вже не знайшли б. Слава Богу, Бог тримав за руку, і цього дня я мав зустріч з цією людиною, з головою РПЦ. І якраз запитав у нього саме за Надію Савченко. Тому що перед цим велися переговори, у тому числі зі мною, щодо цієї теми. Ось. І я йому якраз на вухо говорив, прошептав, що Надія може померти – нам треба її врятувати. І бачив щодо цього його ставлення, його реакцію", - сказав Тандіт.

Радник СБУ також зазаначив, що віряни УПЦ (МП) "роблять усе щоб зберегти Україну".

"Там зі мною говорили, у тому числі і про "русский мир". Але, я думаю, що істинно віруючі люди, які у тому числі ходять до УПЦ (МП), моляться за мир, і вони роблять все для того, щоб зберегти Україну. Я в це вірю", - додав Тандіт.

Нагадаємо, що вчора нардеп Надія Савченко розкритикувала дії влади у довгій промові іоголосила оголодування на знак протесту проти бездіяльності влади у звільненні полонених.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада